Український російськомовний пранкер та блогер. Відомий телефонними розіграшами, які супроводжуються великим об'ємом ненормативної лексики. З 2018 року — офіційний спікер Центру «Миротворець».
Євген Вольнов (Кувіка Микита Андрійович)
Біографія
З'явився на світ 04.11.1986 року в місті Донецьку. Сім'я в 1998 році переїхала в Ялту, потім - в Черкаси. Зараз живе в Києві. Є молодші сестра Марія і брат Данило.
Кар'єра
Веде авторський канал на YouTube. У своїх роликах з використанням ненормативної лексики проводить розіграші – «пранки» - над жителями Російської Федерації і співчуваючими агресії Росії в Східній Україні.
З 2018 року є офіційним представником і спікером інформаційно-пропагандистського інтернет-порталу «Миротворець» - бази даних про громадян України та інших країн, замішаних у військових діях в Автономній Республіці Крим, Донецькій та Луганській областях.
Досягнення
У соціальній мережі Facebook має декілька сторінок. Аудиторія однієї з них - близько тисячі користувачів. Більша частина повідомлень - анонси та посилання на події на YouTube каналі.
Канал YouTube має більше 331 тисячі постійних глядачів. Ролики збирають від тридцяти тисяч до двохсот тисяч переглядів.
Чутки і скандали
У 2005 році на Євгена Вольнова було заведено кримінальну справу. Причиною стала спроба покупки наркотичних засобів. На той момент йому було дев'ятнадцять років.
Після пожежі в торговому центрі в російському місті Кемерово провів ряд «пранків», де використав дані про цю трагедію. За це прокуратурою Російської Федерації в 2018 році було заведено заочну кримінальну справу «за розпалювання міжнаціонального конфлікту». Українська влада видавати Євгена Вольнова відмовилися.
У 2018 році з'явилася інформація про смерть блогера. В інтернет-виданнях стали поширюватися фотографії закривавленого чоловіка, схожого на Євгена Вольнова. Однак це виявилося старим фото 2015 року, на якому зображений чоловік, що, імовірно, помер у СІЗО міста Хмельницького.
Статки і джерело доходу
За повідомленнями ЗМІ, основні джерела прибутку для Євгена Вольнова безпосередньо пов'язані з його проектом у YouTube. Розіграш («пранк») можна замовити, оплативши вартість послуг. Зі збільшенням популярності каналу додатковий дохід стали приносити розміщення реклами та продаж супутньої сувенірної продукції (футболки, чашки, сумки і т. п.).
За приблизними оцінками інформаційно-аналітичних сайтів, щомісячний заробіток блогера складає близько п'ятнадцяти тисяч доларів США.
Особисте життя і сім'я
Дані про сімейний стан і сім'ю ретельно приховує, що безпосередньо пов'язано з його діяльністю в сфері військової пропаганди.
Фото і відео