Ігор Галайчук
  • Дата народження
    19 червня 1972
  • Країна
    Україна
  • Соцмережі
Ігор Галайчук
2015

Ігор Галайчук

Галайчук Ігор Васильович: майстерний «Маршал Гречка» і мультимільйонер, якого звинувачують в «чорних» зв’язках

Ігор Галайчук - Фото 1

Галайчук Ігор Васильович — депутат-підприємець помічений у «темних зв'язках» та у «гречкосійстві», за що отримав прізвисько «Маршал Гречка».

  1. Біографія
  2. Освіта
  3. Сім'я
  4. Кар'єра
  5. Компромат
  6. Декларація
  7. Посилання 

Біографія

Ігор Васильович Галайчук народився 19 червня 1972 року у місті Київ.

Освіта

Після восьми класів школи Галайчук вступив до ПТУ №10. У 1990 році Ігор був призваний у радянську армію. У 2004 році він отримав диплом юриста Академії внутрішніх справ України.

Сім'я

Ігор одружений на Марії Галайчук. У подружжя три дочки.

Ігор Галайчук - Фото 2

Кар'єра

З 1993 по 1996 рік Галайчук працював водієм на транспортному підприємстві. Потім він влаштувався в АТ «Укрзалізниця». Протягом десяти років (1997-2007) Ігор був провідником вагонів.

У 2007 році Галайчук заснував та очолив ТОВ «Т2». Ігор співвласник та заступник директора ТОВ «Клуб-Т2». У наступному році він заснував громадську приймальню з надання безкоштовної юридичної допомоги для жителів мікрорайону «Теремки 2».

Також він є фізичною особою-підприємцем (основний вид діяльності — роздрібна торгівля у неспеціалізованих магазинах переважно продуктами харчування, напоями та тютюновими виробами).

У 2007 році Ігор став членом ВО «Батьківщина», а через рік очолив парторганізацію у столичному Голосіївському районі. Очолює контрольно-ревізійну комісію київської «Батьківщина».

У 2015 році Галайчук був обраний від партії Юлії Тимошенко депутатом Київради. На 7-му виборчому окрузі (Голосіївський район) за Ігоря проголосувало 12,2% виборців. У VIII скликанні він був першим заступником голови фракції ВО «Батьківщина» та першим заступником голови постійної комісії з питань транспорту зв'язку і реклами.

Ігор Галайчук - Фото 3

Через п'ять років Галайчук вдруге зайняв крісло депутата Київради. На виборах восени 2020 року в єдиному загальноміському виборчому списку ВО «Батьківщина» Ігор балотувався під 24-м номером.

У списку по округу №1 (Голосіївський район) він йшов першим. На окрузі конкретно за Галайчука проголосували 2886 виборців (з тих, хто голосував за загальний список; перше місце на окрузі). Обраний депутатом по округу. У IX скликанні Ігор знову увійшов до складу фракції ВО «Батьківщина» та став першим заступником голови постійної комісії з питань транспорту, зв'язку та реклами.

Галайчук — засновник громадських організацій «Довіра та Захист» і «Пліч-о-пліч з Теремками».

Компромат

У столичній пресі відзначалося, що компанія Галуйчука — ТОВ «Клуб «Т-2» була одним з переможців сумнівного інвестиційного конкурсу на предмет встановлення тисячі «торгових зупинок» громадського транспорту в Києві.

З чуток, Галайчук пов'язаний зі скандальним забудовником, колишнім депутатом Київради і Верховної Ради та ексзаступник голови КМДА Ігорем Лисовим.

Ігор Галайчук - Фото 4

Журналісти громадського руху «Чесно» повідомляли про не зазначення у паперовій декларації депутатом Галайчуком всього майна, яке належало його сім'ї.

Деякі об'єкти нерухомості у деклараціях за 2014 і 2015 роки депутат, ймовірно, приховував. Наприклад, київську квартиру площею 78,2 кв. м, на яку дружина Галайчука отримала право власності у 2012 році, її депутат задекларував лише у 2016 році. Також у попередніх паперових деклараціях депутат не показав 3 земельних ділянки дружини у Крюківському районі Київської області.

Журналісти «Чесно» неодноразово фіксували «гречкосійство» Ігоря Галайчука. У 2017 році від імені депутата роздавали брендовані пакети учням київської школи на честь Дня знань.

Наступного року народний обранець роздавав дітям призи у «безпрограшній лотереї», а дорослим — паски та продуктові пакет на своєму 7-му окрузі (Теремки), за що у ЗМІ отримав прізвисько «Маршал Гречка».

«Дякуємо Юлії Тимошенко за пайок, куплений олігархічним капіталом, і в її підтримку розданий», — іронізували кияни в фейсбуці.

Ігор Галайчук - Фото 5

Декларація

У травні 2020 року Ігор Галайчук опублікував електронну декларацію про свої доходи за 2019 рік.

Депутату Київради та його дружині належить дві квартири (56,2 і 78,2 кв. м), нежитловий будинок (1361,1 кв. м), нежитлове приміщення (57,1 кв. м), гаражний бокс (200 кв. м), гараж (26 кв. м) у Києві, п'ять земельних ділянок та два житлових будинки (210,3 і 320,9 кв. м) у Київській області.

Ігор Галайчук - Фото 6

Галайчук носить наручний годинник DeWitt та їздить на автомобілі Audi А8 2017 року випуску (вартість 2 млн грн). Йому належить гідроцикл Bombardier GTX Wake. Марія Галайчук пересувається на автомобілі Lexus NX 300H 2015 року випуску (вартість 1,1 млн грн).

За 2019 рік Ігор у сукупності заробив 416 тисяч гривень. Марія поповнила сімейний бюджет на 60 тисяч. Готівковими коштами депутат задекларував 130 тисяч доларів, 8 тисяч євро та 390 тисяч гривень. У його дружини готівкою є 28 тисяч доларів і 70 тисяч гривень.

Посилання

Сайт

Facebook

Згадки про персону