Рьопке Юліан: німецький журналіст та військовий аналітик видання Bild
Юліан Рьопке — старший редактор одного з найпопулярніших в Німеччині ЗМІ, спеціалізується на висвітленні військових конфліктів, в тому числі й повномасштабного вторгнення РФ в Україну
Біографія
Юліан Рьопке народився в 1982 році в місті Берлін, Німеччина.
Освіта
Рьопке закінчив берлінську гімназію Фрідріха Енгельса у 2002 році.
Юліан з 2006 по 2007 рік в технологічному інституті Блекінге у Швеції вивчав європейське просторове планування з акцентом на вироблення політики та проєкти, що фінансуються ЄС.
Рьопке має диплом Потсдамського університету. У 2010 році став магістром гуманітарної географії та соціології.
Кар'єра
За словами самого журналіста й аналітика, він стежить за геополітичними подіями та конфліктами з моменту початку війни в Іраку у 2003 році. Рьопке брав активну участь у різних форумах, таких як errormedia.com, відстежуючи екстремістські організації по всьому світу.
З 2011 року він аналізує військові конфлікти в Сирії, Україні, Єгипті, Ізраїлі, Іраку, намагаючись розібратися в тому, що з'являється в мережі про ці війни. Як громадянський інтернет-журналіст Рьопке працював мультимедійним редактором у виданні Axel Springer під псевдонімом "Репортер конфліктів"
З квітня 2010 по березень 2013 року Юліан на посаді асистента з наукових досліджень Потсдамського університету займався вивченням тероризму і безпеки, викладав соціальну і гуманітарну географію.
Наступні два роки Рьопке був асистентом наукових досліджень у Берлінській школі економіки та права. У сферу його діяльності дослідження міжорганізаційної комунікації та соціальні науки.
У травні 2015 року Юліан прийшов працювати в редакцію видання Bild. До квітня 2018 року він був мультимедійним редактором журналістики даних та соціальних мереж. З травня 2018 по жовтень 2023 року Рьопке очолював політичний відділ видання. З жовтня він є старшим редактором Bild та військовим аналітиком.
Рьопке також публікує розслідування про нерішучість Німеччини щодо російського вторгнення в Україну. Юліан описував, як німецький уряд намагався під різними приводами відкласти постачання зброї українським збройним силам.