Максим Мусеев
  • Дата народження
    9 лютого 1985
  • Країна
    Україна
  • Соцмережі
Максим Мусеев
4172

Максим Мусеев

Мусєєв Максим Сергійович: мажор, учасник гей-вечірок та чиновник, якого підозрюють у державній зраді

Мусєєв Максим Сергійович - син ексголови харківського метрополітену, який прославився своїми рожевими трусиками на гей-тусовці, махінаціями з тендерами та звинуваченнями у державній зраді

1. Біографія
2. Сім'я
3. Освіта
4. Кар'єра
5. Компромат
6. Декларація
7. Посилання
8. Відео

Біографія

Максим Сергійович Мусєєв народився 9 лютого 1985 року у місті Харків.

Сім'я

Батько - Сергій Зінятович Мусєєв (1960-2010) протягом чотирьох років був керівником харківського метрополітену (2006 по 2010). Загинув у дорожньо-транспортній пригоді.

Харківський депутат перебуває у шлюбі. Дружина - Катерина Мусєєва. Вона є ведучою програми Music Box UA та відома під псевдонімом Єва Суботіна. Весілля пари відбулася 18 лютого 2018 року у центрі Києва. Дітей у подружжя немає.

Освіта

Мусєєв має дві вищі освіти: менеджера організацій та адміністративного менеджера. Пише дисертацію з держуправління.

Кар'єра

Максим Мусєєв, починаючи зі студентської лави, у своїй професійній кар'єрі обіймав виключно керівні посади. Так, у віці двадцяти років він уже був заступником начальника компанії «Фронт». Через п'ять років (якраз у рік загибелі батька) Максим став державним чиновником.

Він отримав топпосаду у виконкомі Ленінського (нині Холодногірського) району у місті Харків. Потім перейшов на нове місце роботи. На цей раз Мусєєв-молодший був призначений заступником нового голови «Харківського метрополітену».

Через кілька місяців, на початку 2011 року, Мусєєв стає начальником іншого транспортного комунального підприємства - «Харківпас».

З 2012 по 2019 рік Максим Мусєєв очолював Холодногорский район міста Харків.

З 2004 року він займається суспільно-політичною діяльністю. Тоді він увійшов до складу «Громадського руху «Разом - вперед!». Через два роки Мусєєв очолив цю організацію.

Максим три рази обирався до міськради Харкові. У 2006 та 2010 роках як кандидат від Партії регіонів, у 2015 році - від партії "Відродження". У міськраді сьомого скликання він не входить у жодну фракцію та є головою фінансової комісії.

Компромат

Максим Мусєєв часто ставав об'єктом скандалів.

Так, за даними журналістів, "приблизна вартість весілля склала близько 60 тисяч доларів. Цікаво, що згідно з офіційними даними, Мусєєв живе тільки на зарплату, яка становить 9 тисяч грн на місяць ". На весіллі виступили зірки українського шоу-бізнесу, чий гонорар оцінюється у десятки тисяч доларів.

До речі, сама новина про те, що Максим Мусєєв одружується з дівчиною, стала досить резонансною подією. Адже раніше у засобах масової інформації протягом декількох років обговорювалася нетрадиційна сексуальна орієнтація чиновника.

"Як стверджують люди з оточення Мусєєва-молодшого, нетрадиційна орієнтація Максима для них не секрет, мовляв, це не заважає йому бути хорошою людиною та відмінним керівником".

Найсерйознішим скандалом стала підозра Максима у роботі на Росію. У жовтні 2018 року на сайті СБУ з'явилася інформація про те, що один з голів районних адміністрацій Харкова співпрацює з ФСБ.

У заяві повідомлялося, що протягом чотирьох років чиновник завербований спецслужбами країни-агресора та займається виконанням завдань на шкоду держбезпеки України.

Так співробітники СБУ виявили, що "райадміністрація під керівництвом зловмисника фактично саботувала Укази Президента щодо забезпечення «черг» мобілізації на території району. Крім того, з ініціативи посадової особи у Харкові були створені «альтернативні» союзи ветеранів АТО.

Вони займалися не допомогою ветеранам війни на сході, а вимаганням грошових коштів з підприємців міста". Більш того, ці організації займалися збором інформації про ветеранів та бійцям АТО для подальшої їх передачі ворогові. З цієї причини дані чиновника потрапили на сайт "Миротворець".

Як повідомив депутат міськради Харкова Ігор Черняк, "мова йде про Максима Мусєєва, який керував Холодногірським районом". Черняк також написав, що Мусєєв в бігах та вже місяць не з'являвся на робочому місці. З цієї ж причини правоохоронці оголосили підозру в зраді чиновнику заочно та готували оголосити його в розшук. Крім того, за прогули він був звільнений з поста глави Холодногірського району.

Майже відразу після опублікування інформації про підозру у злочині, Максим Мусєєв написав у соцмережах, що його справа має політичний підтекст.

"Правоохоронні органи відпрацьовують політичне замовлення щодо усунення опонентів. Я знав про підготовку провокацій та неодноразово говорив про це. Реальних доказів моєї протиправної діяльності немає та бути не може".

У тому ж повідомленні СБУ зазначалося, що харківський чиновник крім українського має паспорт Російської Федерації. Згідно з даними СБУ, Мусєєв у 2015 році користувався внутрішніми російським паспортом у Криму. Пізніше у російській столиці йому видали новий. Тоді ж він отримав російський закордонний паспорт та індивідуальний податковий номер.

Максим Мусєєв відкрито не заперечував наявність у себе російського паспорта. Більш того, він стверджував, що "мати паспорт Росії не є порушенням закону". Мабуть, забувши, що за українським законодавством заборонено мати подвійне громадянство.

У ЗМІ Максима Мусєєва неодноразово підозрювали у корупції. Зокрема, в пресі відзначили, що отримуючи скромну чиновницьку зарплату чиновник може дозволити собі купувати нерухомість, а також позичати значні суми третім особам.

Незважаючи на скромну зарплату, Максим у 2016 році задекларував значні суми грошей, як на банківських рахунках, так готівкою.

За інформацією ЗМІ, пов'язані з чиновником підприємства перемагали у тендерах без адекватного проведення конкурсів. Так, у 2013 році КП «Харківський метрополітен» за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «Ваго - Рев» на заміну вузлів основного механічного обладнання рухомого складу метрополітену. Вартість угоди склала 35,66 млн грн.

Як наголошують  харківські активісти, засновником «Ваго - Рев» є Зінаїда Кірсанова, яка подарувала матері Мусєєва квартиру в елітній новобудові

Єдиним конкурентом на тендері було ТОВ «Спеціалізований проектно-будівельний монтажний поїзд № 753», зареєстроване на Олега Стальмакова, якого називають персональним водієм Мусєєва.

У 2014 році на території району, яким керував Мусєєв, активісти на одній із стоянок виявили БТР. Максим тоді поспішив повідомити, що бронемашина належить його знайомому та її нібито збиралися віддати одному з батальйонів ВСУ.

Влітку 2016 року правоохоронці з обшуками прийшли до помічниці чиновника - Наталії Білоус. Її підозрювали у придбанні наркотичних засобів. Крім пакетиків з кокаїном, екстазі та марихуаною у Наталії вилучили ще й різноманітну зброю. "Разом з ним - дозвіл на її зберігання та носіння на ім'я Мусєєва Максима Сергійовича, видане ще у 2011 році, яке втратило у 2014 році."

За інформацією журналістів, Максим Мусєєв у 2006 році був помічений з "молодими людьми спортивної статури у білих рукавичках", які розгромили будівельний майданчик супермаркету "Таргет". Інцидент стався на тлі конфлікту тандему керівників міста Добкіна та Кернеса з підприємцями братами Протас, яким й належала мережа супермаркетів "Таргет".

Крім цього, «бойовий» шлях Мусєєва відзначений сутичками з шанувальниками Юлії Тимошенко, суд на якій проходив у Харкові в 2011-2012 роках.

Мусєєва називали організатором нападів на прихильників експрем'єра. Максим разом "з іншими «молодими регіоналами» командував атаками на бютівців, які пікетували судові засідання проти Тимошенко".

Декларація

У березні 2019 року харківський депутат опублікував електронну декларацію про свої доходи за минулий рік.

Колишній голова Холодногірського району Харкова вказав п'ять квартир. Чотири з них належать йому особисто. Три квартири знаходяться в Харкові, одна - в Києві.

Ще одну квартиру він записав, як місце своєї реєстрації (її власниця - Людмила Налета). У Харкові Мусєєв також володіє трьома нежитловими приміщеннями та двома паркомісцями.

Колишньому чиновнику належить дві земельні ділянки у Харківській області (селище Мала Данилівка та село Бугаївка) загальною площею понад 4,5 тисячі "квадратів". У Бугаївці у Максима має дачний будинок (120 кв.м.).

З цінного рухомого майна він задекларував колекції картин, книг та дзвіночків, а також годинники наручні, підлогові.

Максим Мусєєв пересувається на автомобілі - Lexus LX 470 2006 року випуску. Задекларував він 50-річну "Волгу", а також гідроцикл.

Сукупний його дохід у минулому році склав 631 тисячу гривень. Третю частину цих грошей (200 тисяч) він отримав у якості подарунка від мами Ніни Мусєєвої.

У банках Максим зберігає 169 доларів та 8 євро. Готівковими коштами він задекларував 50 тисяч євро, 33 тисячі доларів та 55 тисяч гривень. Крім того, 75 тисяч доларів Мусєєв вказав, як позичені третім особам.

Посилання

Особиста сторінка в Фейсбук

Instagram

Відео

Згадки про персону