Михайло Бондар
  • Дата народження
    17 листопада 1973
  • Країна
    Україна
  • Соцмережі
Михайло Бондар
1768

Михайло Бондар

Бондар Михайло Леонтійович: львівський фронтовик вдруге пройшов до Верховної Ради

Михайло Бондар - Фото 1

Бондар Михайло Леонтійович, який у 2014 році відстоював територіальну цілісність України в зоні АТО, на позачергових парламентських виборах вдруге обраний народним депутатом.

1. Біографія
2. Освіта
3. Сім'я
4. Кар'єра
5. Компромат
6. Декларація

Біографія

Михайло Бондар народився 17 листопада 1973 року в м. Бодячів на Львівщині. Свого часу став добровольцем Національної гвардії. Брав участь у війні на Сході. Вдруге обраний народним депутатом України, на цей раз - від партії “Європейська Солідарність”. Детальніше про життя діяльність політика можна дізнатися на його сторінці у Фейсбук.

Сім'я

Нардеп одружений, виховує двох синів. Старший навчається в Київському педагогічному коледжі, а молодший - у школі.

Михайло Бондар - Фото 2

Освіта

Закінчивши 8 клас середньої школи, Михайло вступив до ПТУ №11, де здобув спеціальність монтажника. У 1992 році був призваний в армію. Згодом став студентом Львівського національного університету ім. Івана Франка, в якому вивчав фінанси та який успішно закінчив у 2006 році.

Кар'єра

На початку 90-х років Бондар поїхав до Європи на заробітки. Займався утилізацією машин, збором фруктів тощо.

Після повернення влаштувався бухгалтером в Жирівську селищну раду, згодом отримав роботу у “Львівтелекомі” та Торговому Будинку “Газ України”.

З 2006 року почав розвивати власний бізнес. У 2013-му брав активну участь у Революції Гідності. Керував десятою сотнею, яка забезпечувала безпеку Будинку профспілок, де був розташований штаб самооборони Майдану і штаб національного опору.

На початку 2014 року приєднався до Національної гвардії, після чого відправився у зону АТО, де спочатку був заступником командира взводу, а згодом сам взяв командування відділенням першого батальйону оперативного призначення Нацгвардії України. Під час боїв під Дебальцево та Слов’янськом отримав поранення.

У тому ж 2014 році Михайло Бондар був обраний народним депутатом ВР, до якої балотувався від “Народного фронту”. Є членом Військової ради цієї партії. За час своєї політичної діяльності відвідав майже всі пленарні засідання Ради (98%). У 2018 році заснував БО “Боремося, перемагаємо”.

У 2019 році знову балотувався у народні депутати. Пройшов до Верховної Ради 9-го скликання від партії Порошенка “ЄС” по 119-му округу.

Компромат

У 2013 році фронтовик Михайло Бондар заявив про викрадення його автомобіля Opel Vivaro. За його словами, слідчі запідозрили його в тому, що він інсценував злочин та змусили пройти через детектор брехні.

У 2015-му журналісти звернули увагу на те, що Михайло Бондар, який у минулому році відстоював територіальну цілісність нашої країни, хоча і був на парламентській сесії, не проголосував за постанову Верховної Ради “Про відсіч збройній агресії Російській Федерації і подолання її наслідків”.

У відповідь на численні звинувачення виборців у тому, що він нібито не визнає Росію агресором, Бондар заявив, що у той час був на з’їзді шахтарів, який проходив недалеко від будівлі Верховної Ради. А своє ставлення до Росії довів, коли пішов в АТО та брав участь в операції по визволенню Слов’янська.

Декларація

За даними електронної декларації Михайла Бондаря, яку нардеп подав на початку 2019 року, у нього немає ні автомобіля, ні нерухомості, ні заощаджень. Не знайшла відображення у документі і квартира у столиці, яку політик знімає за державні кошти. Раніше він був власником квартири площею 33 кв.м в Сокалі, яку згодом переписав на старшого сина. Дохід депутата за 2018 рік склав 455 тисяч гривень, більшість з яких він отримав в якості зарплати у Верховній Раді.

Згадки про персону