Наталія Піпа
  • Дата народження
    12 жовтня 1983
  • Країна
    Україна
  • Соцмережі
Наталія Піпа
883

Наталія Піпа

Піпа Наталія Романівна: громадська діячка з Сихова перемогла на виборах по 115-му округу

Наталія Піпа - Фото 1

Піпа Наталія Романівна - мама двох дітей, яка у 2014 році змушена була почати боротьбу проти незаконного будівництва торгового центру на місці скверу. За допомогою численних мітингів та судових засідань разом з іншими жителями міста виборола перемогу, після чого активно зайнялася громадською та політичною діяльністю.

1. Біографія
2. Сім'я
3. Освіта
4. Кар'єра
5. Перемоги

Біографія

Наталія Піпа народилася 12 жовтня 1983 року у Львові. Проживає у м. Сихів. Займається громадською та політичною діяльністю. Є членом організацій “ПЛАСТ” та AIESEC, а також Української Галицької партії. 

Разом з однодумцями заснувала ГО “Кращий Сихів”. 

У липні 2019-го пройшла до Верховної Ради 9-го скликання, до якої балотувалася по округу №115 від партії “Голос”. Подіями з життя, результатами роботи, а також планами на майбутнє активно ділиться на офіційній та особистій сторінці у Фейсбук.

Сім'я

Одружена. Разом з чоловіком, який працює у сфері IT, виховує двох синів.

Наталія Піпа - Фото 2

Освіта

Навчалася у 8-мій спеціалізованій німецькій школі в Сихові. Згодом вступила до Львівського національного університету імені Івана Франка, де вивчала економічну кібернетику. Після його закінчення продовжила навчання в Українському католицькому університеті, де здобула магістерський ступінь з управління неприбутковими організаціями.

Кар'єра

З 1997 року Наталія Піпа знаходилася в національній скаутській організації “Пласт”, а з 2000-го - в AIESEC.

У 2013 році зайнялася фандрейзингом для навчально-реабілітаційного центру “Джерело”. Також працювала страховим брокером на фірмах “Експерт” та “Дністер”.

У 2014-му разом з однодумцями заснувала та очолила громадську організацію “Кращий Сихів”

Завдяки старанням Наталії Романівни була відкрита перша у Львові екостежка “Зелена стежка Сихова” та лекторій від Майстерні Міста і GIZ, організована екоярмарка та майстер-класи, проведено велике сімейне “Свято Автобуса” для дітей-інвалідів та ряд інших заходів. Крім того, у 2014 році Піпа приєдналася до Української Галицької Партії (УГП) та очолила міський осередок партії у Львові.

У 2015 році балотувалась одночасно до міської та обласної рад Львова від УГП, однак програла вибори. “Чому я балотувалася до Львівської міської ради? Після блокування трибуни побачила, що люди, які сидять в сесійній залі, нічим не кращі за мене чи моїх друзів, а багато з них ще й безвідповідальні. І вони розпоряджаються нашими грошима!”, - згодом пояснила активістка громадськості.

У 2019 році перемогла на парламентських виборах по виборчому округу №115 та пройшла до Верховної Ради 9 скликання від партії “Голос”

На момент виборів - безпартійна.

Перемоги

У травні 2014 року Наталія Піпа розпочала боротьбу проти незаконного будівництва торгового центру на місці міського скверу перед школою №98. Разом з іншими небайдужими громадянами писала звернення до прокуратури та депутатів. Декілька раз організовувала мітинги біля міської ради. Після усіх протестів, звернень та судових процесів таки домоглася зупинення будівництва. Там, де мав бути побудований торговий центр, разом з однодумцями добилася присвоєння території статусу скверу та його облаштування. Таким чином у місті з’явився “Сквер Гідності”.

Наталія Піпа - Фото 3
Згадки про персону