Олег Семінський
Олег Семінський
5032

Олег Семінський

Семінський Олег Валерійович: новий народний депутат, що пережив жахіття трирічного полону

Олег Семінський - Фото 1

Семінський Олег Валерійович, який став нардепом від партії «Слуга народу», десять років поспіль очолював одну з найбільших компаній країни ПрАТ «Нафтогазвидобування», за що, очевидно, поплатився тим, що невідомі утримували його в заручниках 3.5 року.

1. Біографія
2. Сім'я
3. Освіта
4. Кар'єра
5. Скандали
6. Декларація
7. Посилання
8. Відео

Біографія

Олег Семінський народився 20 грудня 1973 року в Білій Церкві Київської області. Проживає у Києві.

Сім'я

Олег Семінський одружений. Його дружина Бушай Тетяна Олексіївна. 

Подружжя виховує дочку Анну та сина Романа.

Олег Семінський - Фото 2

Освіта

У 1991 році Олег Семінський закінчив середню загальноосвітню школу ім. Лесі Українки з поглибленим вивченням англійської мови в Києві. 

Олег Семінський має вищу освіту. У 1993 році він вступив до Київського національного економічного університету на факультет міжнародної економіки та права, спеціальність – магістр з управління міжнародним бізнесом. 

Пізніше Олег навчався в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти та газу за спеціальністю «Гірничий інженер з видобування нафти та газу» (2001-2003 рр.).

Кар'єра

Олег Семінський наразі працює директором будівельного підприємства ТОВ «Ділайс». До цього він пройшов тривалий кар'єрний шлях зі злетами та падіннями.

Свою кар'єру Олег розпочав у 1991 році, коли влаштувався консультантом в асоціацію «Геос». На цій посаді пропрацював два роки.

Наступні два роки Семінський провів у МКП «Дніпро» на посаді консультанта-перекладача. 

У 1993-1996 роках Олег Семінський працював у ФСП «Фістаг-Вікторія» заступником директора з зовнішньоекономічних зв’язків.

Згодом у 1997 році він перейшов на посаду економіста відділу фінансових інвестицій в Українській державній кредитно-інвестиційній компанії.

Також Олег був провідним спеціалістом відділу корпоративного управління в АК «Держінвест України» (1998-2000 рр.).

Олег Семінський - Фото 3

 

Подальша кар'єра тісно пов'язана з освітою Олега Семінського. Так, у 2000 році він виконував обов'язки голови правління ЗАТ «Укрнафтогазтехнологія».

Олег Семінський тривалий час був генеральним директором ЗАТ «Нафтогазвидобування» (2003-2011 рр.).

Потім ще два роки Олег був головою правління цього підприємства. 

Працювати у ТОВ «Ділайс», де зараз головує, Олег Семінський почав у 2015 році. Тоді він отримав посаду заступника директора.

Крім цього, Олег Семінський виступає координатором проекту «Стюарт Флоат Гласс» (з 2017 року до сьогодні).

Політика

Олег Семінський ще у 2006 році намагався потрапити у велику політику. Тоді він балотувався у Верховну Раду України 5-го скликання від Соціалістичної партії України. Перемогти Олегу не вдалося.

Крім цього, Семінський на громадських засадах був помічником у таких народних депутатів, як Ярослав Мендусь, Микола Рудьковський та Нестор Шуфрич.

У 2019 році Олег Семінський балотується до Верховної Ради по 205 округу (м. Чернігів) від партії “Слуга народу”. 

Олег став народним депутатом України, набравши 34,14%, або 24 тисячі 258 голосів виборців.

Олег Семінський - Фото 4

Скандали

Олега Семінського деякі ЗМІ вважають людиною Нестора Шуфрича. 

Із Семінським пов'язана скандальна і жахлива для нашого часу історія.

У лютому 2012 року, коли Олег був головою правління «Нафтогазвидобування», невідомі в масках викрали його і більше трьох років утримували як заручника.

Олега викрали просто перед під'їздом будинку. Напад здійснила озброєна група осіб на трьох автомобілях.

Олег Семінський переконаний, що викрадення прямо пов'язане з його професійною діяльністю у ПрАТ «Нафтогазвидобування», де Олег разом із Нестором Шуфричем та Миколою Рудьковським володів акціями.

В інтерв’ю «Дзеркалу тижня» Олег Семінський сказав, що його викрадення ініціювали колишній друг і партнер, екс-народний депутат Микола Рудьковський і представники кримінального світу. 

Серед останніх Олег виділяє компанію "Молдаван", "Салават" і злочинці".

Наразі Миколу Рудьковського затримали у Москві за обвинуваченням у нападі на російське посольство у Києві (2014 рік).

За іншими даними, Рудьковський переїхав у французьку Ніццу, де вже кілька років мешкає на своїї приватній віллі. Є також інформація, що Рудьковський перебуває у психіатричній лікарні у Москві.

Олег згадує, що після звільнення Рудьковський йому телефонував і «радів», що той нарешті знайшовся.

Після викрадення Олега Семінського тримали, ймовірно, десь під Києвом у підвалі чи сауні. Поводилися з ним украй жорстоко: били до втрати свідомості, морили голодом, тримали в наручниках у темряві.

Зловмисники вимагали в Олега захмарну суму – 200 мільйонів доларів. 

Невідомі заявили своєму заручникові, що цю суму він заборгував Миколі Рудьковському і тепер винен її їм. 

Згодом Олег дізнався, що таку суму вимагали й у його рідних: тестя та дружини. Таких статків ні в кого з них, як і в самого Олега, не було. Тому з часом зловмисники «скинули» ціну звільнення до 20 мільйонів доларів.

Олег Семінський - Фото 5

Кілька разів заручника Семінського перевозили, ймовірно, у Львівську та Закарпатську області.

Останні 2.5 роки Олега Семінського тримали на ланцюзі! За цей час у нього відросло волосся й нігті на 50 і 10 см відповідно.

Олег згадує, що він навіть відвик розмовляти. Він схуд із 110 кг до 62 кг. 

Звільнили Олега Семінського 23 травня 2015 року.  Сталося це раптово й без пояснення причин: Олега привезли в ліс біля Макарова, просто викинули з багажника і відкрили наручники.

Цікаво, шо не всі вірять у викрадення Олега Семінського. Дехто стверджує, що цей період Олег провів в Іспанії.

Слідство у справі викрадення Олега Семінського вже має 450 томів і просувається дуже повільно. Хоча зараз воно вже вичерпало себе.

Після визволення та відновлення здоров'я Олег Семінський звернувся до суду з вимогою про поновлення на посаді голови правління «Нафтогазвидобування». Суди тривають і досі. 

Наразі гендиректором підприємства є громадянин Росії Щуров. У 2016 році ПрАТ фактично перейшло в руки Ріната Ахметова.

Поки Олега тримали в полоні, його справами керував близький друг, який фактично привласнив матеріальні ресурси Олега. Тепер Друг переховується на Кіпрі.

Олег Семінський - Фото 6

Декларація

Згідно з декларацією Семінського Олега Валерійовича за 2018 рік, сім'я володіє житловим будинком у Києві площею 1036,50 кв. м, чотирма квартирами в столиці (131,9 кв. м, 158 кв. м, 39,70кв. м та 71,1 кв. м). Також сім'ї належать дві земельні ділянки на тисячу квадратів у Києві.

Серед цінного рухомого майна Олега Семінського автомобілі: Toyota Camry 2008 року випуску, Volkswagen Caravelle 2014 року випуску, водний транспортний засіб Bombardier RXT (2006 року випуску), квадроцикл Can-Am Outlander 800R Max XT-P (2009 рік), причіп Одисей ПР-Фургон-В (2010 рік), причіп Одисей ПР-Лафет-В (2010 рік) та причіп для перевезення човна ПГМФ 2006 року випуску. 

Дружина Тетяна Бушай декларує легкові автомобілі: Bentley Arnage 2009 року випуску, Toyota Land Cruiser Prado 120 2004 року випуску, Toyota Land Cruiser 2010 року випуску. 

Олег Семінський задекларував також дві куртки Zilli коричневого та синього кольору. Його дружина володіє двома годинниками Cartier та каблучкою з діамантом.

Тетяна Бушай має 100 % корпоративних прав у таких підприємствах: ТОВ «Дуалнет Коннекшенс Лімітед» (Беліз), ТОВ «Тріумф Груп Лтд» (Беліз), ТОВ «Декосміа Ентерпрайзес ЛТД» (Кіпр), ТОВ «Фоллер Інтернешенл Корп» (Британські Віргінські острови), 80 % прав у ТОВ «Ячмінна» (Україна), 50 % - ТОВ «Будек» (Україна), по 34 % у ТОВ «КСМ Текнолоджи» та ТОВ «КСМ Групп». 

Олег Валерійович Семінський є кінцевим бенефіціаром у ТОВ «Колос-Агротехсервіс», ТОВ «ДІЛАЙС», ТОВ «Автомобільна компанія "Автотрейд-Сервіс», ТОВ «Інвестиційна компанія Автоцентр-Сервіс», ТОВ «Автомобільна компанія  Сівер-Авто», ТОВ «Охоронна компанія Укрспецбезпека», ТОВ «БДР-Консалт», ТОВ «ДІЛАЙС ПЛЮС», ТОВ «Фірма Зевс», ТОВ «Неолена Ентерпрайзіз ЛТД» (Кіпр), ТОВ «Редбей Інтернешенал ЛТД» (Беліз), ТОВ «Сендлорд Холдінг ЛТД» (Кіпр), ТОВ «Хіроус Ентерпрайзес ЛТД» (Кіпр) та АТ «Істейт Бізнес АГ». Дружина є кінцевим бенефіціаром ще низки підприємств.

Доходи Семінських у 2018 році

Олег Семінський задекларував заробітну плату за основним місцем роботи - 127 тисяч 773 гривні, заробітну плату, отриману за сумісництвом - 5 тисяч 706 гривень та 1 тисяча 909 гривень.

Тетяна Бушай задекларувала 108 тисяч 957 гривень зарплати за основним місцем роботи, 5 тисяч 706 гривень та 1 тисячу 909 гривень зарплати, отриманої за сумісництвом, 21 тисячу 115 гривень процентів, 40 тисяч гривень доходу від надання майна в оренду, 61 тисячу 598 гривень страхових виплат.

Грошові активи

Олег Семінський позичив третім особам кошти на загальну суму 101 мільйон 299 тисяч 798 гривень. Тетяна Бушай також позичила 2 мільйони 429 тисяч 286 гривень. На правах вимоги Тетяна володіє 84 тисячами 399 гривнями.

На банківських рахунках сім'я має 283 тисячі 441 гривню, готівкою Семінські зберігають 300 тисяч гривень, 100 тисяч EUR‬ та 200 тисяч USD.

Посилання

Олег Семінський є зареєстрованим користувачем мережі Facebook. На своїй особистій сторінці чоловік ділиться новинами, думками, фото. 

Олег Семінський має також публічну сторінку Facebook кандидата в народні депутати.

Профіль Олега Семінського в Instagram.

Сайт кандидата Олега Семінського.

Відео

Згадки про персону