Олександр Дроздик
  • Дата народження
    14 червня 1983
  • Країна
    Україна
  • Соцмережі
Олександр Дроздик
2568

Олександр Дроздик

Олександр Дроздик: помічник Яценюка і заклятий ворог Саакашвілі

Олександр Дроздик - Фото 1

Олександр Дроздик — колишній помічник і земляк Яценюка відзначився непримиренною боротьбою з одеським губернатором Міхеілом Саакашвілі. Крім того, політик думає про майбутнє і потихеньку збирає криптовалюту.

1. Біографія
2. Освіта
3. Сім'я
4. Кар'єра
5. Компромат
6. Декларація
7. Відео

Біографія

Олександр Валерійович Дроздик народився 14 червня 1983 року в місті Чернівці.

Освіта

Атестат про повну загальну середню освіту Олександр Дроздик отримав в 2000 році після закінчення філософсько-правового ліцею № 2 у Чернівцях.

За першою вищою освітою Олександр вирушив до Харкова, де вступив до Національної юридичної академії України імені Ярослава Мудрого. Тут майбутній народний депутат навчався в Інституті підготовки кадрів для органів прокуратури України. У 2005 році Олександр отримав диплом за спеціальністю "Правознавство".

Олександр Дроздик - Фото 2

Через п'ять років Дроздик отримав другу освіту. У рідних Чернівцях він закінчив тутешній торгово-економічний інститут при Київському національному торговельно-економічному університеті. Спеціальність - "Фінанси/ державні фінанси".

Сім'я

Даних про наявність дружини або дітей у народного депутата Олександра Дроздика в відкритих джерелах немає. В електронній декларації про доходи графа "інформація про членів сім'ї" у парламентарія пустує.

Кар'єра

Олександр Дроздик - Фото 3

Отримавши диплом юриста Олександр Дроздик протягом майже двох з половиною років працював помічником прокурора Вижницького району Чернівецької області.

З грудня 2007 по травень 2014 року Дроздик займався приватною адвокатською практикою. В той самий час з серпня 2008 по серпень 2010 року він працював юристом на державному підприємстві "Чернівцібудінвест".

У листопаді 2010 року Олександр переїхав до столиці України і влаштувався на роботу в адвокатську компанію "МЛГруп".

Олександр Дроздик - Фото 4

У шостому скликанні Верховної Ради (2007-2012) Дроздик був помічником народного депутата Руслана Князевича з фракції "Наша Україна-Народна Самооборона". У сьомому скликанні (2012-2014) Олександр працював у Арсенія Яценюка, який тоді представляв фракцію ВО "Батьківщину". Обидва рази свої обов'язки Дроздик виконував на громадських засадах.

Кар'єра Олександра стрімко пішла вгору після Євромайдану. У травні 2014 року він був призначений начальником управління нормативно-правового та аналітичного забезпечення Державної виконавчої служби України. А в грудні став народним депутатом. Дроздик балотувався від партії Народний фронт (номер сімдесят чотири).

Олександр Дроздик - Фото 5

У парламенті народний депутат став членом комітету з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення. Олександр Дроздик є головою підкомітету з питань регулювання трудових відносин та зайнятості населення.

Народний обранець входить у групи з міжпарламентських зв'язків з Мальтою, Тунісом, Ісландією, Албанією, Литвою, Грузією і США. Також Дрозник - член таких міжфракційних об'єднань: "Адвокація України", "Справедливість, закон, честь і гідність".

З грудня 2014 року він відвідав вісімдесят чотири відсотки засідань Верховної Ради. Присутність на засіданнях комітету: вісімдесят шість відсотків.

Олександр Дроздик - Фото 6

За час своєї роботи у Верховній Раді Олександр Дроздик зробив сім депутатських запитів. Тричі парламентарій звертався до Кабінету Міністрів і до керівників міністерств і відомств, один раз - до генерального прокурора.

Народний обранець взяв участь у сімдесяти дев'яти законопроектах. Тридцять раз Олександр Дроздик виступав в стінах парламенту.

З 12 лютого 2015 року він є радником міністра юстиції Павла Петренка.

Олександр Дроздик - Фото 7

Компромат

Олександр Дроздик став затятим противником політики, яку проводив Міхеїл Саакашвілі на посаді губернатора Одеської області.

Депутат назвав гучні звільнення хабарників на Одещині нічим іншим, як намаганням приховати власну корупційну діяльність. Про це парламентарій заявив після того, як Саакашвілі зняв з посади свого радника і закликав прокуратуру уважно перевірити дії чиновника.

Дроздик заявив, що губернатор і його команда борються з корупцією тільки по телевізору. Народний обранець закликав антикорупційне бюро зайнятись діяльністю "галасливого губернатора".

Пізніше Олександр Дроздик, а також інші парламентарії подали до генеральної прокуратури заяву з вимогою відкрити кримінальну справу проти Міхеїла Саакашвілі. Народні обранці підозрювали губернатора в тому, що він зірвав спробу приватизації Одеського припортового заводу. Таким чином, на думку народних обранців, своїми діями завдав Україні збитків на шість з половиною мільярдів гривень.

Олександр Дроздик - Фото 8

Після того, як Саакашвілі позбувся посади голови Одеської області, Олександр Дроздик назвав його "пустушкою" і "банальним шкідником".

Парламентарій проголосував за законопроект №9157, який обмежував свободу слова на телебаченні.

Журналісти відзначають, що у Верховній Раді панує особливий дрес-код. Так, Олександр Дроздик, прийшовши, мабуть, з морозу деякий час ходив по залу пленарних засідань у пальто.

Олександр Дроздик - Фото 9

Декларація

У березні 2018 року Олександр Дроздик подав свою електронну декларацію про доходи за 2018 рік. У парламентарія є одна квартира площею у шістдесят один квадратний метр. Нерухомість знаходиться в Чернівцях і володіє нею парламентарій разом зі своєю матір'ю Лідією Дроздик.

У декларації політик вказав три види побутової електроніки якими він володіє: ноутбук Asus ROG Strix GL502VS, телевізор Samsung і планшет Asus ZenPad 3 16GB LTE Black.

Парламентарій пересувається на Mercedes-Benz S 320 CDI 2001 року випуску. Народний обранець придбав автомобіль в 2018 році за шістдесят три тисячі гривень.

Олександр Дроздик володіє криптовалютою.  Так він задекларував криптовалюту Ефіріум - сто тридцять шість штук, криптовалюту Ефіріум Класик - п'ятдесят п'ять штук, криптовалюту Лайткоїн - одинадцять штук.

Єдиним джерелом доходу для політика стала зарплата. У 2018 році народний депутат отримав чотириста дев'ятнадцять тисяч гривень. Банківського рахунку у Дроздика, згідно з його декларацією, немає.

Готівковими коштами народний депутат володіє на суму у двісті дві тисячі гривень і двадцять чотири тисячі доларів

Відео

Згадки про персону