Олександр Нечаєв
  • Дата народження
    15 червня 1963
  • Країна
    Україна
  • Соцмережі
Олександр Нечаєв
4208

Олександр Нечаєв

Нечаєв Олександр Ігорович: “людина” Фірташа і автор скандального закону

Олександр Нечаєв - Фото 1

Олександр Ігорович Нечаєв — нардеп України VII і VIII скликань, колишній регіонал і член «Опозиційного блоку». Про нього повідомляє Політека.

1. Біографія
2. Сім'я
3. Освіта
4. Кар'єра і бізнес
5. Компромат
6. Декларація

    Біографія

    Олександр Ігорович Нечаєв народився 15 червня 1963 року в Києві.

    Сім’я

    Олександр Нечаєв інформацію про свою сім’ю не поширює. З різних джерел відомо, що він одружений на Нечаєвій Аллі Степанівні, має дітей і вже став дідусем.

    Олександр Нечаєв - Фото 2

    Освіта

    У 1986 році Олександр Нечаєв закінчив приладобудівний факультет Київського політехнічного інституту (НТУУ «КПІ»). Кандидат економічних наук.

    Олександр Нечаєв - Фото 3

    Кар’єра і бізнес

    Олександр Нечаєв почав свою трудову діяльність в 1986 році на заводі «Арсенал» в Києві. Тут він пройшов тернистий шлях від звичайного інженера до провідного конструктора.

    У 1991 році Олександр займався науковою діяльністю в Інституті фізичних і прикладних проблем Академії наук України.

    У 2003 році Нечаєв став комерційним директором холдингової компанії «АвтоКрАЗ» в Кременчуці.

    У 2004 році зайняв крісло голови Кримського содового заводу.

    У 2007 році очолив правління заводу «Кримський Титан» в Армянську.

    Олександр Нечаєв - Фото 4

    У 2010 Олександр Нечаєв став головою державної холдингової компанії «Титан України», яка складається із заводів в Армянську, Сумах, Запоріжжі, комбінатів Житомирської та Дніпропетровської областей.

    У листопаді 2012 року Нечаєв стає нардепом України VII скликання, балотувався по одномандатному окрузі №9.

    16 січня 2014 року Олександр Ігорович Нечаєв голосував за криваві «диктаторські закони» — пакет антидемократичних законів, які суттєво обмежували права громадян і свободу слова.

    У квітні 2014 року Олександра вийшов з фракції Партії регіонів.

    Олександр Нечаєв - Фото 5

    Незважаючи на антидемократичну політику тоталітаризму, Нечаєв стає народним депутатом України VIII скликання, балотувався за списком «Опозиційного блоку», де зайняв 26 позицію.

    В 2016 році критикував е-петиції Кабміну.

    18 січня 2018 року ввійшов до числа 36 депутатів, які голосували проти Закону про визнання українського суверенітету над окупованими територіями Донецької і Луганської областей, що свідчить про сепаратизм і державну зраду.

    В 2019 році Олександр Нечаєв не балотувався до Верховної Ради IX скликання.

    Компромат

    Антидемократична політика

    Як заявляє «Чесно», Олександр Нечаєв — кнопкодав. Голосував за диктаторські закони 16 січня 2014 року.


    Порожні передвиборчі обіцянки

    Під час парламентської виборчої компанії як кандидат обіцяв створювати нові робочі місця. Причому їх обіцяв не в промисловості, а в сільському господарстві. Зокрема Олександр Ігорович говорив про створення великих переробних сільськогосподарських підприємств, які мають запускатися на зрошуваних землях.

    Багато хто скептично ставився до даних слів політика-початківця, тим більше, що він ніколи не працював в сільському господарстві. Ставши народним депутатом, не виконав даних обіцянок.

    Зв’язок з Дмитром Фірташем

    Зв’язок Нечаєва з Фірташем настільки очевидний, що він навіть не намагався її оскаржити, в результаті одне з інтерв’ю з ним, яке вийшло в 2014 р на сайті «Главком», зветься «Людина Фірташа: Якщо Київ не пустить воду в Крим, без роботи залишаться тисячі людей».

    Олександр Нечаєв, до потрапляння в парламент багато років був найманим менеджером Фірташа.

    Зокрема, в 2004 році він очолив комерційну службу Кримського содового заводу після того, як він був придбаний структурами Фірташа, а в 2007 р очолив правління заводу «Кримський Титан», також афілійованого з Фірташем. Після цього кілька років він очолював державну холдингову компанію «Титан України», яка, як вважається, в той період також входила в сферу впливу Фірташа, а в 2012 р став нардепом від Партії регіонів.

    Олександр Нечаєв - Фото 6

    Депутат проти простого народу

    Народний депутат від Партії регіонів Олександр Нечаєв пропонує Верховній Раді доповнити перелік місць, в яких заборонено торгівлю з рук, селами і селищами міського типу.

    Відповідно до внесеного ним законопроекту (№2703, зареєстровано 3 квітня 2013 року) «Про внесення змін до статті 160 Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за торгівлю з рук у невстановлених місцях», штраф за торгівлю з рук повинен скласти від одного до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією предметів торгівлі або без такої.

    У пояснювальній записці метою такого нововведення А. Нечаєв називає введення єдиних вимог щодо відповідальності за несанкціоновану торгівлю з рук незалежно від типу населеного пункту.

    Довідка УНІАН. Чинне законодавство передбачає заборону на торгівлю в містах з рук на вулицях, площах, дворах, під’їздах, скверах та інших невстановлених місцях. Торгівля з рук промисловими товарами тягне за собою накладення штрафу від 6 до 15 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією предметів торгівлі.


    Депутат з Оппоблока Олександр Нечаєв «поклав око» на найдорожче намисто в світі?

    Як відомо, українські народні обранці під час роботи в парламенті люблять займатися всім, крім як своїми основними обов’язками. Найчастіше вони розважаються «сидячи» в Фейсбуці, розглядаючи сексуальні фотографії дівчат або просто розмовляючи по телефону. Хтось через інтернет собі купує автомобіль, а хтось в пресі прицінюється до ювелірних виробів.

    Олександр Нечаєв - Фото 7

    Губа не дурна

    Кореспондент Знай.ua спостерігав, як член Опозиційного блоку Олександр Нечаєв дуже довго і скрупульозно вивчав статтю присвячену намисту Святого Януарія.

    Видно парламентарій прицінювався, чи зможе купити цю прикрасу. А треба сказати — намисто Святого Януарія — найдорожче в світі, його вартість навіть не можуть скласти експерти. Вони запевняють воно цінніше, ніж корона королеви Англії і знаменита велика імператорська корона Російської імперії.

    Олександр Нечаєв - Фото 8

    Декларація

    Починаючи з 2011 року, Олександр Ігорович Нечаєв регулярно надає декларації про власний майновий та фінансовий стан (декларація за 2018 рік відсутня). У щорічній декларації за 2017 рік він вказав таке нерухоме майно:

    • дві земельні ділянки, загальною площею 1681 м2;
    • будинок, площею 98 м2;
    • 5 квартир, загальною площею 519 м2 (найдорожча квартира знаходиться в Києві, її площа складає 216,9 м2, ціна — 2286780 гривень;
    • інша нерухомість (2 одиниці), загальною площею 20,9 м2.
    Олександр Нечаєв - Фото 9

    У графі цінного рухомого майна — транспортні засоби, Олександр Нечаєв вказав 2 легкових автомобіля, які належать його дружині:

    • Toyota FJ Cruiser 2007 року випуску;
    • Lexus GX 460 2011 р.в.

    Дохід Олександра Нечаєва за 2017 рік склав: чотириста дев’яносто шість тисяч п’ятсот сімдесят вісім гривень. Дохід його сім’ї склав: чотириста п’ятдесят вісім тисяч шістсот сорок дві гривні.

    Олександр Нечаєв - Фото 10

    Грошові активи Олександра Нечаєва складають:

    • сімсот тисяч гривень готівкою;
    • п’ятдесят дві тисячі сто сімдесят шість доларів;
    • дві тисячі вісімсот тридцять п’ять євро.

    Грошові активи його сім’ї складають:

    • один мільйон дев’ятсот тридцять п’ять тисяч гривень готівкою і один мільйон чотириста дев’ять тисяч шістсот дев’яносто гривень вкладень;
    • сто шістдесят п’ять тисяч доларів готівкою і п’ятдесят тисяч чотириста сорок п’ять доларів вкладень;
    • одна тисяча триста двадцять два євро вкладень.
    Згадки про персону