Олексій Андрійченко
  • Дата народження
    25 травня 1971
  • Країна
    Україна
  • Соцмережі
Олексій Андрійченко
1280

Олексій Андрійченко

Андрійченко Олексій Дмитрович: депутат-“укропівець” Дніпровської облради, який намагався прикинутися "слугою народу" на виборах до парламенту

Олексій Андрійченко - Фото 1

Андрійченко Олексій Дмитрович — будучи кандидатом-самовисуванцем, скопіював для своєї агітаційної продукції символіку, слогани, стилістику, кольори і навіть шрифти, які використовувала в агітації партія президента Зеленського.

  1. Біографія
  2. Освіта
  3. Сім’я
  4. Кар’єра
  5. Компромат
  6. Декларація
  7. Посилання
  8. Відео

Біографія

Олексій Дмитрович Андрійченко народився 25 травня 1971 року у місті Магдебург (Німецька Демократична Республіка).

Освіта

Олексій має юридичну освіту, яку він отримав в 2002 році в Національній юридичній академії України імені Ярослава Мудрого.

Сім’я

Дніпровський депутат перебуває у шлюбі. Дружину звуть Діана. Вона є кінцевим бенефіціаром ТОВ "Діарент". У подружжя двоє дітей: Вероніка і Данило.

Батько Олексія — Дмитро Овсійович до весни 2019 року був номінальним власником ТОВ "Атлантіс" (спеціалізується на розливі вин і коньяків — "Золота амфора", "Клінков", "Жан-Жак").

Кар'єра

Андрійченко служив у підрозділі "Альфа" СБУ.

Олексій в 1998 році обрався до Синельниківської районної ради. Через чотири роки він став депутатом Дніпропетровської обласної ради. У 2015 році балотувався від партії "УКРОП".

Олексій Андрійченко - Фото 2

Олексій входить до складу постійної комісії обласної ради з питань забезпечення правоохоронної діяльності. На момент виборів, Андрійченко обіймав посаду голови наглядової ради ТОВ "Корпорації Укральянс".

Корпоративні права:

  • ТОВ "Альфа-Барс відділення міжнародної асоціації ветеранів підрозділів антитерору АЛЬФА — 32,5% від загального капіталу (діяльність приватних охоронних служб);
  • ТОВ "Укральянс" — 50% від загального капіталу (видобуток піску, гравію, глини і каоліну).
Олексій Андрійченко - Фото 3

Андрійченко засновник сільськогосподарського виробничого кооперативу "Багатофункціональний сільськогосподарський кооператив "Міролюбский". Олексій — кінцевий бенефіціарний власник (контролер) Благодійного Фонду Олексія Андрійченка та ТОВ "РПК Адмірал".

У 2019 році на парламентських виборах Олексій балотувався самовисуванцем по 27-му мажоритарному округу. Але з результатом 2,34% він зайняв лише дев'яте місце.

Олексій Андрійченко - Фото 4

Компромат

На виборах до Верховної Ради Андрійченко йшов, як самовисуванець. Однак у своїй агітації він повністю скопіював агітаційну символіку партії "Слуга народу". Про це пише видання "Комментарии".

"Він (Олексій Андрійченко — прим. ред.) просто начисто скопіював для своєї агітаційної продукції символіку, слогани, стилістику, кольори і навіть шрифти, який використовує в агітації партія президента Зеленського. "Твій депутат слуга народу. Олексій Андрійченко. Зробимо їх разом" — ці слова на зеленому тлі прямо зараз розвішані на 51 білборді в Дніпрі".

Олексій Андрійченко - Фото 5

Причому, як відзначають журналісти, сам кандидат в народні депутати нічого поганого у відвертому плагіаті не бачить.

"Під час зустрічей з виборцями кандидат виправдовується, що зелений — колір партії “УКРОП”, а слоган "зробимо їх разом" означає лише те, що в разі потрапляння в парламент він буде боротися з корупціонерами. Тих, кого такі пояснення не влаштовують, люди Андрійченко відразу обзивають провокаторами.

Андрійченко навіть не посоромився розмістити на листівках портрет і цитату Зеленського поруч зі своїм зображенням, хоча до президента цей кандидат не має ніякого відношення і пов'язаний з зовсім іншими людьми".

Олексій Андрійченко - Фото 6

Журналісти "Коментарів" відзначали, що "під час зустрічей з виборцями Андрійченка супроводжує Михайло Лисенко — заступник міського голови Дніпра Бориса Філатова. З якої причини і на яких підставах чиновник міської адміністрації в робочий час бере участь в агітаційних заходах — невідомо.

Олексій Андрійченко - Фото 7

Крім того, кандидат любить проводити час в неформальній обстановці з Геннадієм Корбаном, про що свідчать їхні спільні фотографії. Як уже згадувалося вище, Андрійченко в обласній раді представляє партію "УКРОП", керівником якої в минулому був саме Корбан.

Уже цих фактів достатньо щоб задуматися про те, чиїм слугою насправді може бути Андрійченко і навіщо намагається нахабним обманом вкрасти голоси партії "Слуга народу" на 27 окрузі".

Декларація

У травні 2020 року Олексій Андрійченко опублікував електронну декларацію про свої доходи за минулий рік.

Депутат облради володіє квартирою (74,3 кв.м.) в Дніпрі. Його дружині належить ділянка землі (1000 кв.м.), житловий будинок (951,9 кв.м.), квартира (45,3 кв.м.) та гараж (15 кв.м.) в Дніпрі, апартаменти (173,1 кв.м.) у кримському селищі Курпати. В оренді у неї ще одна ділянка землі (931 кв.м.) в Дніпрі.

З цінного рухомого майна Олексій задекларував швейцарські годинники в кількості двох штук, а також цілий арсенал мисливської зброї: шість карабінів і п'ять рушниць. Дружина має соболину шубу.

Олексій Андрійченко - Фото 8

Автомобільний парк подружжя Андрійченко складається з чотирьох елітних машин: Maybach S400 4MATIC, двох Porsche (Cayenne та Panamera) та Bentley Continental. На Діану оформлений мотоцикл Harley-Davidson.

За 2019 рік сукупний дохід Олексія склав 4,7 мільйона гривень. Донька Вероніка заробила в ТОВ "Маркетвин" 74,6 тисячі. Готівкою Андрійченко депутат вказав один мільйон доларів.

Посилання

Facebook

Відео

Згадки про персону