Логвиненко Олексій Степанович – український політик, народний депутат ВР. З 2011 року перебуває у складі партії “Україна – вперед!”, є кандидатом політичних наук. Про це повідомляє Політека.
Біографія
Олексій Степанович Логвиненко народився в Харкові 21 травня 1955 року.
З 1988 року працював в Інституті громадської політики при Харківському обласному комітеті компартії України. Протягом трьох років завідував навчальною частиною інституту.
У 1997 році почав роботу в Харківській обласній державній адміністрації. Три роки обіймав посаду заступника голови держадміністрації Харкова.
Дружина і діти Олексія Логвиненка живуть у місті Харкові.
Освіта
Має дві вищих освіти. Навчався у Харкові, закінчив Державний університет імені Горького.
Також Олексій Логвиненко закінчив Харківський інститут бізнесу та менеджменту.
Після отримання диплома Олексій Степанович продовжив наукову діяльність в Харківському державному університеті, де працював викладачем.
Політична кар’єра
З 1998 року Олексій Логвиненко був членом Народно-демократичної партії України.
У 2000 році призначений на посаду директора в Науково-дослідному інституті регіональної політики. Також у 2000 році Олексій Степанович обраний головою ради в Акціонерному товаристві Мегабанк.
З 2002 року Логвиненко зарахований кандидатом у народні депутати. Проходив за списком політичного блоку “За Єдину Україну”.
У досьє політика Олексія Логвиненка вказана інформація про те, що в 2005 році він став співробітником Харківської обласної державної адміністрації. Призначений на посаду радника голови.
З 2005 року – член політичної ради Народно-демократичної партії.
2006 рік приніс Олексієві Логвиненку перемогу на парламентських виборах.
Він був обраний народним депутатом України шостого скликання від політичного блоку Юлії Тимошенко. Олексій Степанович увійшов до складу Комітету в справах зарубіжних країн.
Олексій Логвиненко був одним з ініціаторів нововведення при спостереженні за виборами.
На виборчих дільницях в місті Харкові велося відеоспостереження. Біля входів на ділянки були письмові повідомлення про те, що процес голосування фіксується на відео. Штаб БЮТ заснував таку форму перевірки дотримання всіх правил законного голосування.
Новий спосіб контролю голосування було протестовано в Харківській області під час другого туру президентських виборів у 2010 році.
За заявою Логвиненка, ця міра контролю не суперечить нормам законодавства і допомагає відстежити можливі фальсифікації, компромат і протиправні дії на виборчих дільницях.
У 2011 році Логвиненко брав участь у виборах від Української соціал-демократичної партії.
У 2012 році депутат ВР Олексій Логвиненко залишив лави фракції БЮТ Батьківщина, разом з ним із партії пішов народний депутат Євген Суслов. Свій вихід політики пояснии так: члени фракції зробили необдуманий вчинок, виключили Наталію Королевську зі складу Батьківщини.
У письмовій заяві про вихід із партії нардеп Олексій Логвиненко вказав, що виключення Наталії Королевської з членів фракції спростовує попередні заклики Юлії Тимошенко до єдності опозиційних сил.
Логвиненко заявив, що БЮТ-Батьківщина своїм непрофесійним рішенням проявила той факт, що помітний, успішний політичний діяч, яким він вважає Королевську, не має можливості перебувати у фракції, оскільки конкурує з головними функціонерами партії.