Ольга Веремеєнко
  • Дата народження
    16 жовтня 1972
  • Країна
    Росія
  • Соцмережі
Ольга Веремеєнко
1864

Ольга Веремеєнко

Веремеєнко Ольга Леонідівна: заступник директора фірми, яка торгує хімпродуктами та депутат Київради від партії «Єдність»

Ольга Веремеєнко - Фото 1

Ольга Леонідівна Веремеєнко — за інформацією ЗМІ, «відзначилася» земельними скандалами, вимаганням хабаря, побиттям людей та торгівлею з країною-агресором.

  1. Біографія
  2. Сім'я
  3. Освіта
  4. Кар'єра
  5. Компромат
  6. Декларація
  7. Посилання

Біографія

Ольга Леонідівна Веремеєнко народилася 16 жовтня 1972 року у селі Магдагачи Тигдінського району Амурської області, Російська Федерація.

Сім'я

Ольга заміжня за Дмитром Веремеєнком. Він власник та керівник ПП «Акрилат-Хімконтракт» (оптова торгівля хімічними продуктами). У подружжя є донька Яна, яка також працює у «Акрилат-Хімконтракт».

Ольга Веремеєнко - Фото 2

Освіта

Ольга має дві вищі освіти. Фінансову вона отримала у Київському національному економічному університеті імені В. Гетьмана (КНЕУ). Дипломованим держуправлінцем Веремеєнко стала після закінчення Інституту політичних і етнонаціональних досліджень імені І. Ф. Кураса НАНУ.

Кар'єра

У 2000 році Ольга приєдналася до партії ВО «Батьківщина». У 2014 році очолила Оболонську районну партійну організацію та стала членом бюро столичної парторганізації.

У 2014 році на парламентських виборах Веремеєнко балотувалася як самовисуванка по 218-му мажоритарному  округу (частина Святошинського та Оболонського районів Києва). На момент виборів обіймала посаду голови ради громадської організації СЦ «Перспектива». За Ольгу проголосувало 7 580 (або 9,39%) і вона зайняла друге місце, поступившись Володимиру Ар'єву з БПП.

Через рік на місцевих виборах Веремеєнко успішно балотувалася до Київської міськради від «Батьківщини». На 69-му окрузі за неї віддали свої голоси 13,1% виборців. У VIII скликанні Київради Ольга була членом фракції «Батьківщина» та постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку.

У 2020 році Ольга переобрана до Київради. На цей раз вона була кандидатом від партії «Єдність» Олександра Омельченка. У жовтні Ольга проспонсорувала партію на 1,2 мільйона гривень.

Ольга Веремеєнко - Фото 3

В єдиному загальноміському виборчому списку ексмера Києва Веремеєнко балотувалася під 20-м номером. У списку по округу №7 (Оболонський район) вона йшла першою. На окрузі конкретно за Ольгу проголосували 1055 виборців (з тих, хто голосував за загальний список, друге місце на окрузі).

Обрана депутатом по окружному списку. На момент виборів вона обіймала посаду заступника директора у справах зі зв'язків з громадськістю ПП «Акрилат-груп».

У IX скликанні Київради Веремеєнко входить до фракції «Єдність» та є секретарем постійної комісії з питань регуляторної політики.

Ольга Веремеєнко - Фото 4

Компромат

У 2017 році на форумі інтернет-видання «Цензор.Нет» з'явилася стаття про те, що через корупційної схеми депутата Веремеєнко та керівника органу самоорганізації населення Василя Вікторова селище Водогін недоотримує близько трьох мільйонів гривень.

Схема виглядає наступним чином:

  • Веремеєнко, як член бюджетної комісії Київради лобіює фінансування соціально-економічного розвитку Оболонського району, у який входить селище Водогін.
  • Коли гроші виділені з бюджету, то певна їх сума, яка не потребує проведення тендеру, осідає на рахунку будівельної компанії ПП «Науково-виробнича компанія «Укрпромжитлобуд», власником якої є Василь Вікторів.
Ольга Веремеєнко - Фото 5

Представники преси повідомляли, що депутат Веремеєнко стала активною противницею будівництва житлового комплексу у селищі Водогін. Вона займалася організацією акцій протесту. Слід зазначити, що акції ці носили досить немирний характер, а поведінка протестуючих межувала з кримінально караними злочинами.

Так, на одній з акцій вантажівка «противників забудови» протаранила декілька автомобілів, мало не скоїла наїзд на людей. Щоб зупинити автомобіль, поліції довелося застосовувати вогнепальну зброю.

За словами представників забудовника причиною таких активних дій народної обраниці стала не турбота про зелені зони селища, а гроші. Нібито, Веремеєнко зажадала у будівельної фірми 400 тисяч доларів хабаря за свою мовчазну згоду.

Ольга Веремеєнко - Фото 6

У 2018 році ЗМІ писали про війну між жителями селища Шевченка та відомим хореографом Раду Поклітару, у якій опинилася замішана й депутат Київради.

Хореограф почав будівництво житлового будинку у селищі. Але, за словами місцевих жителів, воно незаконне, оскільки проходило у зеленій зоні. Поклітару стверджував, що мав всі дозвільні документи.

Коли на ділянку до Поклітару привозили будматеріали, сусіди не давали проїхати техніці, а щоб робітники не перевозили їх тачкою, перекопували стежки між соснами.

За словами активістів, одним із сусідів хореографа є сестра депутата Веремеєнко. Вона дозволила розвантажувати будівельні матеріали на своїй ділянці. Коли ж місцеві жителі вирішили це сфотографувати, то Веремеєнко разом з чоловіком на них напала і побила.

Ольга Веремеєнко - Фото 7

Громадський рух «Чесно» кілька разів фіксувала випадки «гречкосійства» депутата Ольги Веремеєнко. За її підтримки у травні 2018 року батьківський комітет та адміністрація столичної школи №18 організували квест до Дня козацтва для дітей селища Водогін.

Наприкінці того ж року, на день святого Миколая, Ольга принесла солодкі подарунки, брендовані партійними логотипами та її прізвищем, а також додала листівку з дорослим текстом.

Ольга Веремеєнко - Фото 8

У пресі зазначалося, що київська депутатка — бідний родич своєї дочки. Згідно з декларацією матері, Яна Веремеєнко вже у юному віці стала власницею значної кількості нерухомості та величезної суми грошей.

При цьому у самої Ольги з цінного майна були лише сережки та намисто. Зате у 2016 році вона стала лідером рейтингу найбагатших депутатів Київради.

Ольга Веремеєнко - Фото 9

«Відзначився» і чоловік депутата Дмитро Веремеєнко. Повідомлялося, що його фірма ПП «Акрилат-Хімконтракт» у 2004-2005 роках не сплатила податків на суму у 659 тисяч гривень та з 2008 року перебуває у міжбанківській електронній базі юридичних осіб шахраїв. На самого Дмитра податкова інспекція завела кримінальну справу за підозрою у скоєнні злочину при здійсненні фінансово-господарської діяльності.

За інформацією ЗМІ, навіть після початку війни на Донбасі компанія сім'ї Веремеєнко продовжила торгувати з країною-агресором. За перші три роки збройного конфлікту ПП «Акрилат-Хімконтракт» придбала у російських фірм продукції на суму понад 15 млн грн.

Декларація

У травні 2020 року Ольга Веремеєнко опублікувала електронну декларацію про свої доходи за минулий рік.

Власною нерухомістю депутат Київради так і не розжилась. Зате земельною ділянкою (2500 кв. м) у селі Абрамівка Київської області володіє її чоловік. Доньці Веремеєнко належить дві ділянки землі (776 та 607 кв. м) та житлові будинки (293,1 та 249,7 кв. м) у Києві.

Ольга Веремеєнко - Фото 10

З цінного рухомого майна Ольга володіє намистом та сережками, Дмитро — підлоговим годинником Howard Miller, Яна — статуетками Frank Meisler. За дорученням депутат їздить на автомобілі Volkswagen Touareg 2013 року випуску.

За 2019 рік Ольга заробила 469 тисяч гривень. Її чоловік поповнив сімейний бюджет на 14,5 мільйона, дочка — на 475,8 тисячі. У банках у сім'ї Веремеєнко на рахунках є 547,5 тисячі гривень, а готівкою — 150 тисяч євро та 500 тисяч доларів. Ще 356 тисяч гривень депутат вказала, як кредиторські вимоги до банку, що знаходиться в процедурі ліквідації.

Посилання

Facebook

Згадки про персону