Руслан Бадаєв
  • Дата народження
    1 травня 1972
  • Країна
    Україна
  • Соцмережі
Руслан Бадаєв
1438

Руслан Бадаєв

Руслан Бадаєв: сирний король і колишній регіонал, який підтримує корупціонерів, які прагнуть до диктатури

Руслан Бадаєв - Фото 1

Руслан Бадаєв - колишній член одіозної «Партії регіонів» та типовий представник традиційних українських корупційних режимів. Політик-маріонетка, наближений до Юрія Бойка, який голосував за «диктаторські закони». Бізнесмен, який заробив мільйони на державних «потоках» і прагне повернутися у владу.

Біографія

Руслан Геннадійович Бадаєв є одним з членів скандальної «Партії регіонів», представники якої ледь не привели країну до катастрофи в 2013 - 2014 роках.

Колишній народний депутат і бізнесмен, який залишився в тіні своїх більш скандальних соратників по партії. Один з майбутніх учасників політичної боротьби в Україні в 2019 році, який прагне «відвоювати» колишні позиції.

Руслан Бадаєв народився 1 травня 1972 року в Харкові.

Сім'я

Політик і мільйонер є представником звичайної радянської родини. Становлення майбутнього нардепа довелося на важкі часи, що загартувало його і навчило боротьбі за «місце під сонцем».

Руслан Бадаєв, сім'я якого, згідно з чутками живе за кордоном, перебуває у шлюбі. Разом з дружиною виховує двох дітей. Любить подорожувати і проводити час з друзями.

Освіта

Руслан Бадаєв - Фото 2

Руслан Бадаєв, біографія якого ретельно «почищена» його піарниками, є професійним медиком. У період з 1989 по 1991 роки навчався в Харківському медичному училищі, який закінчив з відзнакою.

З 1995 по 2000 роки Бадаєв проходив навчання в Державній академії технології та організації харчування в рідному Харкові. За другою освітою політик є менеджером і маркетологом в області технології і організації громадського харчування.

Колишній регіонал, по видимому, любить вчиться, оскільки має три освіти. У 2005 - 2006 роках проходив навчання в Педагогічному університеті імені Григорія Сковороди в Переяслав-Хмельницькому. Колишній медик і маркетолог вивчав історію. У 2010 році політик захистив дисертацію і став кандидатом історичних наук.

Кар'єра і бізнес

Руслан Бадаєв - Фото 3

Нинішній мільйонер має бурхливу біографію і різний досвід. Відповідно до джерел, Руслан Бадаєв, «Гадячсир» якого приносить мільйони доларів, починав свій трудовий шлях скромно.

У 1991 - 1995 роках майбутній магнат працював у звичайній харківській лікарні. Молодий чоловік був медбратом в реанімаційному відділенні.

Однак, амбітному Бадаєва не підходив важка, малоперспективна і низькооплачувана праця і він прийняв рішення різко змінити життя і кар'єру. Отримавши диплом менеджера і маркетолога Руслан Бадаєв зумів влаштуватися комерційним директором на «Шишацькому сирзаводі». На даному підприємстві «регіонал» протримався в період з 2000 по 2005 роки.

Сьогодні в ділових колах Бадаєв часто асоціюється з заводом «Гадячсир». Руслан Геннадійович спочатку був на підприємстві комерційним директором, а після став головою Наглядової ради.

Бадаєв Руслан Геннадійович скандально прославився своєю політичною діяльністю. «Гру в політику» медбрат-бізнесмен почав в 2006 році. Тоді уродженець Харкова несподівано для багатьох став депутатом Київської обласної ради.

У 2010 році молодий політик знову обирався в столичну владу, звідки пішов на «підвищення». У 2013 році Руслан Геннадійович Бадаєв став народним депутатом України від «Партії регіонів». Мільйонер виграв повторні вибори на одному з мажоритарних округів. Однак, старт політичної кар'єри припав на один з найбільш важких моментів в сучасній українській історії.

У агонізуючому парламенті Бадаєв отримав посаду заступника голови Комітету з питань податкової та митної політики. Руслан Геннадійович хотів потрапити і в наступний склад Верховної Ради, однак прийняв рішення зняти свою кандидатуру з голосування.

На даний момент, деякі джерела повідомляють, що колишній «регіонал» планує повернення в політику.

Компромат і чутки

Руслан Бадаєв - Фото 4

Руслан Бадаєв назавжди увійде в історію України, як один з народних депутатів, що голосували 16 січня 2014 року за так звані «Закони про диктатуру».

Антиконституційні дії тодішньої парламентської більшості урізали основні права українських громадян і спровокували посилення протестних настроїв в суспільстві і збройну боротьбу в центрі Києва взимку 2014 року.

Називається особою, тісно пов'язаною з колишнім керівництвом «Партії регіонів». Згідно з інформацією джерел, в минулі роки був залежний від колишнього члена уряду Миколи Азарова - Юрія Бойка.

Ходять чутки, що в парламент Руслан Геннадійович Бадаєв також потрапив не законними шляхами.

Під час компанії за обраним ним 94 мажоритарному округу фіксувалися численні порушення. Так, своїх виборців «регіонал» нібито підкуповував грошима і навіть пледами.

Також під час кампанії до Верховної Ради голова «Радикальної партії» Олег Ляшко заявив, що Руслан Бадаєв є чеченським кримінальним авторитетом, раніше затриманим в Україні. Пізніше ця інформація була спростована тодішнім керівництвом «Партії регіонів».

Руслан Бадаєв - Фото 5
Руслан Бадаєв - Фото 6
Руслан Бадаєв - Фото 7

Після падіння режиму Януковича Руслан Бадаєв активно продовжував політичну кар'єру, не дивлячись на відкриті звинувачення в корупції.

У 2014 році «сирний король» став одним з керівників парламентського податкового і митного комітету.

Його призначення пов'язували з заступництвом таких фігур як Володимир Литвин і нині покійний олігарх Єремеєв.

Крім того, в даний комітет увійшли такі скандальні політики, як Джига, Развадовський та Віктор Тимошенко.

Після вимушеного відходу Бадаєва з політики його звинуватили в шахрайстві і обмані. Так, «сирний магнат» не платив селянам за здане ними молоко.

Новина про те, що «Гадячсир» «кидає» жителів українських сіл на гроші була підтверджена з багатьох джерел і викликала гучний скандал. Сам колишній «регіонал» дані звинувачення заперечував.

У 2016 році Руслан Бадаєв, «Гадячсир» якого є одним з найбільших харчових підприємств країни, потрапив у новий скандал.

Стало відомо, що колишній депутат заборгував своїм кредиторам близько 1 мільярда гривень і знаходиться на межі банкрутства.

Свої претензії «Гадячсиру» пред'явили з «УкрСиббанку» та «Укрсоцбанку», яким Бадаєв заборгував близько 1 мільярда гривень за кредитними лініями.

На даний момент про цей скандал всі благополучно «забули», що означає, що сторони конфлікту зуміли досягти компромісу.

Декларація

Руслан Бадаєв - Фото 8

Руслан Геннадійович Бадаєв подавав податкову декларацію лише в 2013 році. Тоді народний депутат мав дохід, що не перевищував 368 тисяч гривень.

Також йому належали чотири земельні ділянки. Однак, на членів його сім'ї було оформлено 8 квартир і 4 гаражі.

Крім того, Бадаєву належали три авто престижних марок, а його родині - два «Лексуса».

Тодішній регіонал визнавав факт володіння цінними паперами на суму в 22 мільйони гривень і частки в різних підприємствах в розмірі понад 37 мільйонів гривень.

Однак, на думку експертів, статки Бадаєва були куди більшими. Так, народний депутат називався кінцевим бенефіціаром компанії East West Group, на яку був оформлений «Гадячсир» та інші харчові підприємства політика, розташовані на території Росії. На «піку кар'єри» Бадаєв мав на рахунках не менше 100 мільйонів доларів.

Відео

Згадки про персону