Сергій Мінько
  • Дата народження
    20 вересня 1973
  • Країна
    Україна
  • Соцмережі
Сергій Мінько
4055

Сергій Мінько

Сергій Мінько: мелітопольський «князьок», перебігший від «регіоналів» до Порошенка, що приховує свої доходи

Сергій Мінько - Фото 1

Сергій Мінько - «вічний» мер Мелітополя. Голова невеликого і бідного міста в Запорізькій області, який є одним з найбільш скандальних представників місцевої влади в сучасній Україні. Висміюється за свою любов до зміни політичних сил, вибору нових впливових покровителів і захисту власних інтересів за рахунок державних ресурсів.

1. Біографія
2. Сім'я
3. Освіта
4. Кар'єра і бізнес
5. Компромат і чутки
6. Декларація
7. Відео

Біографія

Один з найбільш впливових чиновників Півдня України славиться тим, що продовжує правити рідним Мелітополем при будь-якій владі.

Досвідчений політик вміє лавірувати між різними політичними силами і приєднується до найбільш сильних «гравців».

Сергій Анатолійович Мінько забезпечує собі не тільки постійне місце роботи в місцевій мерії, а й вирішує різні комерційні питання, при цьому заявляючи, що не займається бізнесом, бувши лише професійним політиком.

Сергій Мінько народився 20 вересня 1973 року в місті Павлодар (Казахстан).

Сім'я

Один з українських «князьків» є типовим представником провінції на півдні України. Сергій Мінько, Мелітополь для якого є рідним містом, родом з простої сім'ї. Родичі майбутнього чиновника надавали йому всіляку підтримку, однак Сергій Анатолійович був змушений самостійно йти до успіху і навчився основам виживання в буремні 90-ті.

Мінько Сергій Анатолійович веде насичене особисте життя. На даний момент знаходиться в третьому шлюбі.

У 2018 році міський голова Мелітополя оформив відносини з черговою обраницею - моделлю з Мелітополя Катериною Левочко.

Згідно з інформацією джерел, Катерина Левочко і Сергій Мінько одружилися в Дніпрі, після чого поїхали у весільну подорож в «теплі краї».

Від попередніх відносин Сергій Мінько, сім'я якого є досить численною, має двох синів і дочку.

Освіта

Сергій Мінько - Фото 2

Сергій Мінько, мер Мелітополя, починав свій шлях з «низів», в кінці 80-х - початку 90-х, отримуючи середню технічну освіту в рідному місті. Має диплом токаря. Крім того, в період 1991 - 1992 років проходив строкову військову службу в рядах Збройних сил СРСР, а пізніше - незалежної України.

У 2004 - 2010 роках, бувши молодим політиком і заможним бізнесменом, проходив навчання в Таврійському державному агротехнічному університеті. Має диплом інженера-механіка і ступінь магістра.

Кар'єра і бізнес

Сергій Мінько - Фото 3

Нинішній глава Мелітополя Сергій Мінько почав трудову кар'єру ще в 1990 році. Так, до служби в армії юнак працював токарем на мелітопольському заводі «Автогідроагрегат».

У період з 1992 по 1997 рік Сергій Мінько вказаний як приватний підприємець. Реалізовував низку проектів у сфері сільського господарства і в сфері послуг.

У 1997 - 1998 роках Мінько Сергій Анатолійович, Мелітополь для якого завжди був власною «вотчиною», обіймав посаду директора підприємства «Альянс-СВ». У наступні три роки нинішній чиновник працював директором фірми «Алмін-98».

У 2003 - 2005 роках Мінько офіційно був комерційним директором підприємства «Мелітопольська черешня». У період з 2005 по 2014 рік Сергій Анатолійович був генеральним директором даної сільськогосподарської компанії.

Кар'єру в якості громадського активіста багатий аграрій почав в 2005 році. Тоді він організував громадське об'єднання «Українська аграрна конфедерація».

На наступний рік Сергій Мінько став керівником місцевого відділення Благодійного Фонду «Міжнародний фонд розвитку українського села».

Мелітопольський мільйонер також спонсорує місцевий футбольний клуб під назвою «Мелітопольська Черешня» і організовує автопробіги по місцях «бойової слави».

Сергій Мінько - Фото 4

Сергій Мінько, одруження якого на місцевій моделі стала головною новиною світського життя Мелітополя, почав кар'єру професійного політика в 2010 році.

У владу підприємець «зайшов» під «прапорами» нині розпущеної «Партії регіонів». Тоді Мінько стає депутатом міської ради Мелітополя і був обраний секретарем.

«Зірка» в політиці зійшла лише за часів «Революції Гідності». У лютому 2014 року стає виконуючим обов'язки мера Мелітополя, в зв'язку з відстороненням від посади тодішнього міського голови.

Відзначимо, що після призначення Мінько виходить з «Партії регіонів», заявивши, що не має права представляти певну політичну силу.

На посаді тимчасового міського голови Сергій Анатолійович намагається контролювати неспокійну ситуацію на Півдні України і активно взаємодіє з місцевими «загонами самооборони».

Сергій Мінько стає повноправним мером рідного Мелітополя восени 2015 року, вигравши місцеві вибори як висуванець від чинного Президента Порошенка.

Сьогодні Сергій Мінько, Інстаграм якого є популярним серед жителів його рідного міста, активно продовжує політичну кар'єру і готується до чергових виборів.

Компромат і чутки

Сергій Мінько - Фото 5

Перші скандали за участю Сергія Мінько почалися в 2014 році під час окупації Криму та ескалації конфліктів на Сході України. Тоді в.о. мера довелося вирішувати конфлікти з агресивно налаштованими чоловіками, які намагалися захопити місцеву мерію. Дії Мінько тоді критикувалися багатьма за нерішучість у відстоюванні патріотичної позиції і бажанні догодити всім представникам політичної боротьби в той період.

У 2015 році Сергій Мінько став фігурантом кримінальної справи. Так, його колеги-депутати Максим Зубарев і громадський працівник Микола Коржилов вимагали у нього 10 тисяч доларів за зняття з голосування, раніше поданого до місцевої ради проекту про відставку Мінько. Шантажисти були затримані в місцевому кафе на гарячому, однак пізніше цей скандал «затих».

Безліч критики і звинувачень на Сергія Мінько обрушилося в 2014 - 2015 роках. Тоді чиновника звинуватили в «політичній проституції». Колишній «регіонал» називався безпринципним маніпулятором, який з легкістю змінює «господарів» в залежності від своїх інтересів.

Звинувачувався в корупції, а також допомозі тодішньому керівництву «Партії Регіонів» в організації «АнтиМайдану» і діяльності банд «тітушек».

Сергій Мінько звинувачується в заступництві російської культури і мови. У 2017 році міська рада Мелітополя проголосувала на підтримку російської мови, що викликало схвалення в російські ЗМІ.

У 2017 році Сергій Мінько потрапив в неприємності через свою любов до нелегальних розваг.

Мер Мелітополя влаштував перегони на позашляховиках в заповідній зоні. Мінько назвали «хамом», якому «плювати» на закони. Крім того, чиновник так був упевнений у власній безкарності, що демонстрував свої нелегальні розваги в соціальних мережах.

Сергій Мінько - Фото 6

У тому ж році Сергія Мінько звинуватили в погрозах на адресу депутата Мелітопольської міськради від «Опозиційного блоку» Олени Трошин. Політик заявив, що міський голова і його команда тиснули на неї і були причетні до підпалу  аптеки, що їй належала.

Мер Мелітополя потрапив у гучний скандал в 2018 році, коли привітав городян з «Днем Перемоги» дивними білбордами. Так, рекламні щити від Сергія Мінько були прикрашені профілем Сталіна, символами тоталітаризму і зображенням Юрія Долгорукого - засновника Москви. Міського голову звинуватили в пропаганді російської ідеології і українофобії.

Мінько підозрюють у приховуванні доходів, переоформленні майна на членів сім'ї і відмиванні грошей через дві підставні фірми.

Декларація

Згідно з даними податкової декларації за 2018 рік, Сергій Мінько отримав дохід в розмірі, що перевищує 16 мільйонів гривень. Кошти були отримані після операції з відчуження майна. На даний момент мер Мелітополя офіційно не має ні нерухомості, ні авто.

Відео

Згадки про персону