Вадим Іванченко
  • Дата народження
    22 травня 1971
  • Країна
    Україна
  • Соцмережі
Вадим Іванченко
2851

Вадим Іванченко

Іванченко Вадим Анатолійович: заступник директора ТОВ «Стугна» та депутат Київради від «Єдності»

Вадим Іванченко - Фото 1

Іванченко Вадим Анатолійович — у 2010 році директор столичного ринку звинувачувала його у спробах «віджати» підприємство, підозрювався у зв'язках з криміналітетом, підкупі виборців, приховуванні від декларування свого бізнесу.

1. Біографія
2. Сім'я
3. Освіта
4. Кар'єра
5. Компромат
6. Декларація

Біографія

Вадим Анатолійович Іванченко народився 22 травня 1971 року у місті Київ.

Освіта

Іванченко має два дипломи: економіста з обліку і аудиту (2003) та держуправлінця (2011). Кандидат юридичних наук.

Сім'я

У Вадима двоє дітей: дочка Анна Омельченко і син Володимир Іванченко.

Кар'єра

Вадим у молоді роки встиг попрацювати автослюсарем, водієм, спортивним інструктором. У 1993 році кар'єра Іванченко різко пішла вгору. У лютому він зайняв посаду виконавчого директора ТОВ «Гермес Трейд ЛТД». Тут Вадим пропрацював до жовтня 2002 року.

Потім він став заступником директора в ТОВ «Стугна». Її засновником є ​​батько Вадима — Анатолій Іванченко. Компанія надає в оренду і експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна.

Вадим Іванченко - Фото 2

З березня 2009 по липень 2013 року Іванченко був помічником нардепа-«регіонала» Нуруліслама Аркаллаєва. Працював на платній основі. Влітку 2013 року Вадим був призначений на посаду першого заступника голови Голосіївського району столиці. Але вже у квітні 2014 року залишив цю посаду. У березні 2015 року Іванченко повернувся на свою колишню посаду у ТОВ «Стугна».

У 2006 році Вадим був обраний депутатом Голосіївської районної ради міста Києва. У 2010 році Іванченко очолив районну організацію “Партії регіонів”. У 2014 році від цієї політсили пробував обратися до Київради. Однак вибори він програв. У тому ж році Вадим безуспішно балотувався і у Верховну Раду. Він йшов 63-м у списку партії «Сильна Україна».

У 2015 році Іванченко був обраний депутатом Київради від партії «Єдність». У VIII скликанні Київради він увійшов до однойменної фракції і став заступником голови постійної комісії з питань охорони здоров'я та соціального захисту.

Вадим Іванченко - Фото 3

Через п'ять років Вадим вдруге посів крісло київського депутата. В єдиному загальноміському виборчому списку партії «Єдність», він балотувався під 33-номером.

У списку по округу №1 (Голосіївський район) Іванченко був п'ятим. На окрузі конкретно за нього віддали свої голоси 1728 виборців (з тих, хто голосував за загальний список; перше місце на окрузі). Вадим обраний по окружному списку. У IX скликанні Київради Іванченко знову став членом фракції «Єдність» і заступником голови постійної комісії з питань охорони здоров'я та соціального захисту.

Вадим — голова правління благодійного фонду «Рідне місто моє».

Вадим Іванченко - Фото 4

Компромат

ЗМІ повідомляли, що у 2010 році Іванченко був замішаний у скандалі з керівником Володимирського ринку Ларисою Ярошевич. Депутат Голосіївського району заявляв, що відстоює права підприємців на ринку, яким підняли орендну плату. За неофіційними даними, Іванченко сам володів кількома павільйонами на ринку.

Ярошевич звинуватила опонента у спробах відібрати у неї ринок. За її словами, Іванченко підіслав до неї свого водія, який погрожував фізичною розправою. З цієї причини вона вивезла з Києва сім'ю. Саме Іванченко Ярошевич назвала організатором побиття свого сина.

Представники преси відзначали й зв'язок київського депутата з кримінальним світом. Вадим Іванченко разом з дружиною одеського «вора в законі» Антімоса Кухілави був співзасновником ТОВ «Одессос холдинг». Депутат разом з Андрієм Панушем володів ТОВ «Комфорт плас». Цій компанії належали в Борисполі ледь не всі ігрові автомати.

Після місцевих виборів 2015 року журналісти писали, що Іванченко під час передвиборчої кампанії підкуповував виборців.

Навесні 2016 року видання «Наші гроші» опублікувало список київських депутатів, які приховали від декларування власний бізнес. Серед них опинився й Вадим Іванченко. Він не вказав у декларації за 2015 рік частку у компанії «Добрянкаінвестліс» (інша діяльність у сфері спорту), співвласником якої був з 2012 року.

Журналістами громадського руху «Чесно» у грудні 2019 року  був зафіксований випадок гречкосійства народного обранця. Депутат Київради та благодійний фонд Ігоря Лисова вітали дітей солодкими новорічними подарунками, а також організували безкоштовну виставу.

Вадим Іванченко - Фото 5

Декларація

Як повідомляє «Чесно», за результатами моніторингу декларацій депутатів Київради 2016 року, Іванченко потрапив в число депутатів, які живуть за межею бідності.

У травні 2020 року Вадим Іванченко опублікував електронну декларацію про свої доходи за 2019 рік.

Депутат Київради володіє квартирою (30,1 кв. м) і нежитловим приміщенням (97,5 кв. м) у столиці. Ще одна квартира (94,48 кв. м) належить Вадиму у спільній власності.

З цінного рухомого майна Іванченко задекларував колекцію ікон, троє наручних годинників, ювелірні вироби, кілька рушниць, карабінів та пістолет. Депутат їздить на автомобілі Volkswagen Amarok 2016 року випуску. Йому також належить мотоцикл Honda і причіп для перевезення човнів.

За 2019 рік сукупний дохід Вадима склав 369 тисяч. У банках Іванченко зберігає 9,7 тисячі доларів і 82,5 тисячі гривень. Готівковими коштами він задекларував 100 тисяч доларів і 1,52 мільйона гривень. 2,2 мільйона доларів депутат позичив третім особам.

Посилання

Сайт

Facebook

Instagram


Згадки про персону