Вадим Кривенко
  • Дата народження
    8 вересня 1968
  • Країна
    Україна
  • Соцмережі
Вадим Кривенко
3418

Вадим Кривенко

Вадим Кривенко: політик з дивною пропискою і кримінальним авторитетом у якості бізнес-партнера

Вадим Кривенко - Фото 1

Вадим Кривенко заради того, щоб стати депутатом Житомирської обласної ради, прописався в напівзруйнованому будинку. Серед бізнес-партнерів політика є кримінальні авторитети. Працівники Житомирської кондитерської фабрики звинуватили Кривенка в пособництві рейдерам, які захопили підприємство.

1. Біографія
2. Освіта
3. Сім'я
4. Кар'єра
5. Компромат
6. Декларація
7. Відео

Біографія

Вадим Валерійович Кривенко народився 8 вересня 1968 року в місті Київ.

Освіта

Диплом інженера-системотехніка Вадим Кривенко отримав в 1992 році, закінчивши Київський політехнічний інститут.

Сім'я

Дружину народного обранця звати Олександра. Вона працює в ТОВ "Вітова ЛТД", яка займається дослідженнями і розробками в галузі природничих наук та інженерії.

У Вадима і Олександри Кривенко є одна дитина - дочка Валерія.

Кар'єра

Про трудову кар'єру Вадима Кривенка даних майже немає. Відомо, що у період з 1995 по 2014 рік він обіймав посаду заступника генерального директора ТОВ "Зоряне". Він же є одним із засновників компанії, яка займається орендою і управлінням власної або орендованої нерухомістю.

У політику Вадим Кривенко пішов в 2006 році. Цього року він став головою районної організації "Блоку Юлії Тимошенко" в Коростишівському районі Житомирської області.

Тоді ж Кривенко балотувався до Верховної Ради п'ятого скликання. Але його триста дев'яносто шостий номер у списках ВО Батьківщина виявився непрохідним. Через шість років Кривенко знову пробував потрапити в парламент. І знову він не зміг стати парламентарем. На цей раз Кривенко був уже двісті шостим номером у списках БЮТу.

Вадим Кривенко - Фото 2

Зате разом з Блоком Юлії Тимошенко він потрапив до Житомирської обласної ради. У 2010 році Вадим Кривенко був сьомим у списку "Батьківщини".

У облраді він був членом постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку регіону, інвестиційної діяльності середнього і малого бізнесу.

У п'ятому скликанні парламенту Кривенко став помічником депутата Олени Бондаренко (фракція Блоку Юлії Тимошенко), в шостому і сьомому - Сергія Пашинського. Свої обов'язки Кривенко виконував на громадських засадах.

Вадим Кривенко - Фото 3

Народним депутатом Вадим Кривенко зміг стати з третьої спроби. У 2014 році він змінив політичну силу і на позачергових парламентських виборах пішов по списку Народного фронту (номер шістдесят).

Парламентарій входить до складу комітету з економічної політики. Вадим Кривенко - член груп з міжпарламентських зв'язків з Нідерландами, Канадою, Італією, Португалією, США, Польщею, Великобританією і Литвою.

Вадим Кривенко - Фото 4

З листопада 2014 року політик зробив тридцять три депутатські запити, взяв участь в сімдесяти двох законопроектах і дев'ять разів виступив у стінах Верховної Ради. За цей же період народний обранець пропустив всього дев'ять пленарних засідань і одне засідання комітету з економічних питань.

Компромат

У Верховній Раді народний депутат порушував законодавство і голосував за своїх колег. Чотири рази журналісти "ловили" Вадима Кривенка на кнопкодавстві.

Парламентарій був одним з тих, хто проголосував за законопроекти №6688 і №9157, які спрямовані на обмеження свободи слова в інтернеті і на телебаченні.

Вадим Кривенко - Фото 5

Вадим Кривенко - киянин, однак був депутатом Житомирської обласної ради та балотувався до Верховної Ради, як представник саме Житомирщини.

Журналісти одного з українських телеканалів з'ясували, що будинок в селі Царівка все тієї ж області вже більше десяти років стоїть в напівзруйнованому стані. Народний депутат придбав його лише для того, щоб прописатись та мати можливість стати депутатом місцевої ради.

Фактично бувши жителем іншої області, він представляв регіон, до якого не має  жодного відношення. З правової точки зору ніяких порушень тут немає. Однак простежується політична корупція. Адже долю кожного району повинні вирішувати його жителі.

Крім самого Кривенка в цьому будинку прописані ще дві людини: Артур Мінаєв та Ігор Фатєєв. Обидва вони є бізнес-партнерами Кривенка у ТОВ "Зоряне". Фатєєв також відомий, як кримінальний авторитет "Ігор Москва".

У Житомирській області "Ігор Москва" став одним з представників комісії з переатестації місцевих правоохоронців. Представником громадськості за випадковим збігом в комісії став Кривенко. Атестацію пройшли всі "потрібні поліцейські".

За словами представників Житомирської кондитерської фабрики, ці правоохоронці брали участь у рейдерському захопленні даного підприємства в 2016 році. Керівником цього захоплення називають Сергія Пашинського.

Вадим Кривенко, з чуток є його людиною. Тому цього народного депутата керівництво кондитерської фабрики також звинувачує у пособництві рейдерам і в участі у організації захоплення підприємства.

Коли співробітники фабрики зажадали поспілкуватися з парламентарем, то Кривенко втік від них. Правда, пізніше журналісти зупинили втікача і він таки поспілкувався з людьми. Однак Кривенко зізнався, що вирішувати справи окремих громадян не збирається. До того ж зі справою рейдерського захоплення кондитерки він погано знайомий, тому допомогти нічим не може.

Декларація

Вадим Кривенко 22 лютого 2019 року подав електронну декларацію за 2018 рік.

У парламентарія є три земельні ділянки: у селі Царівка Житомирської області, в місті Українка Київської області та в самому Києві.

У столиці народний обранець має садовий будиночок в двісті тридцять два квадратних метри і дві квартири. Одна з них належить особисто Кривенку, другу він орендує. Ще одна квартира є у політика в Житомирі.

У Олександри Кривенко у власності знаходиться чотири земельні ділянки. Всі вони розташовані в Київській області. Дві - в селі Новосілки і по одній у Хотянівці і  у Києві.

Вадим Кривенко - Фото 6

У подружжя Кривенко два автомобілі. Вадим пересувається на Toyota Highlander 2014 року випуску. Народному депутату вона обійшлася у вісімсот тридцять три тисячі. У дружини політика - Subaru XV 2014 року випуску. Автомобіль обійшовся Олександрі Кривенко у чотириста тисяч.

Народний обранець володіє корпоративними правами в ТОВ "Друкований засіб масової інформації" Акцент - Інфо "і ТОВ" Зоряне ".

Зарплата у парламентарія в 2018 році склала чотириста дванадцять тисяч гривень. Ще чотириста двадцять дві тисячі він отримав у якості компенсації за виконання депутатських повноважень. Сорок п'ять тисяч гривень - зарплата Олександри Кривенко.

Вадим Кривенко - Фото 7

На банківських рахунках у народного депутата шістдесят одна тисяча гривень. Готівкою він задекларував дев'яносто три тисячі доларів. У дружини Вадима Кривенка є на рахунку в банку чотири тисячі гривень. "Готівкою" Олександра має п'ятдесят одну тисячу доларів.

Відео

Згадки про персону