Вадим Онуфрійчук
  • Дата народження
    1 лютого 1969
  • Країна
    Україна
  • Соцмережі
Вадим Онуфрійчук
4313

Вадим Онуфрійчук

Онуфрійчук Вадим Михайлович: одіозний депутат Київради, який відзначився у значній кількості скандалів

Вадим Онуфрійчук - Фото 1

Онуфрійчук Вадим Михайлович - неодноразово опинявся в епіцентрі скандалів: від корупційних до українофобських.

Біографія 

Онуфрійчук Вадим Михайлович народився 1 лютого 1969 року в місті Київ.

Освіта

Вадим після закінчення столичної шістдесят першої школи у 1986 році, став студентом Інституту міжнародних відносин при Київському державному університеті ім. Т. Г. Шевченка.

Через рік перервав навчання у зв'язку з призовом до армії, в якій служив до 1989 року. Після демобілізації Вадим повернувся до університету. У 1994 році отримав диплом спеціаліста міжнародного права та референта-перекладача французької мови.

Потім чотири роки навчався в докторантурі в Université Côte d'Azur (Ніцца, Франція).

Сім'я

Вадим Онуфрійчук одружений. Обраницю звуть Вікторія Невойт. Вищу освіту здобула в Київському національному університеті будівництва і архітектури (1991).

У подружжя двоє доньок: Ангеліна і Поліна.

Кар'єра

Вадим Онофрійчук у своїй кар'єрі займав виключно керівні посади. По поверненню на батьківщину з Франції, він півтора року (травень 1998 - жовтень 1999 року) очолював ЗАТ "Інформаційно-видавничий центр "XXI століття". 

У період з жовтня 1999 по червень 2003 року він був заступником глави спочатку Шевченківського, а потім Деснянського району.

Після цього майже чотири роки (червень 2003-березень 2007 року) працював в КМДА. Вадим Онуфрійчук знову обіймав посаду заступника начальника. На цей раз Головного управління з питань взаємодії із засобами масової інформації та зв'язків з громадськістю.

У березні 2007 року він повернувся у Деснянську районну адміністрацію. До червня 2013 року Онуфрійчук звично був заступником голови РДА. Відповідав за питання освіти, культури, молодіжної та сімейної політики, а в період з вересня 2014 по квітень 2016 року - виконував обов'язки голови.

Вадим Онуфрійчук - Фото 2

Двічі (2002, 2006) Вадим обирався до Деснянської районної ради. Також два рази (2014, 2015) він ставав депутатом Київської міської ради.

У перший раз переміг на чотирнадцятому мажоритарному округу (Деснянський район). Балотувався, під брендом партії "УДАР". У 2015 році обирався по двадцять восьмому мажоритарному округу (також Деснянський район). На вибори йшов, як кандидат від БПП.

У восьмому скликанні Київради (з 2015 року) Онуфрійчук входить до складу постійної комісії з питань житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу. У 2018 році Вадим значився співробітником адвокатського об'єднання "Юридична фірма "Ілляшев і партнери".

У 2019 році в якості самовисуванця балотувався до Верховної Ради по двісті тринадцятому мажоритарному округу (частина Деснянського району міста Києва). За Вадима Онофрійчука віддали свої голоси 2,50% або 1 974 виборців. З цим результатом він виявився лише на сьомому місці.

Вадим Онуфрійчук - Фото 3

Компромат

Як зазначає "КиевВласть" Вадим Онуфрійчук є креатурою Сергія Льовочкіна і до Євромайдану був членом Партії регіонів. Після ж зміни влади, він покинув країну разом зі своїми кураторами, проте вже на виборах у 2014 році пройшов до Київради як самовисуванець під брендом УДАРу. 

За інформацією ЗМІ в партію нинішнього мера столиці Онуфрійчука влаштував Льовочкін.

Сам же політик зізнається, що ніколи не був "регіоналом" і під час Євромайдану межі України не залишав.

В адміністрації Деснянського району столиці Онуфрійчук працював двічі і після звільнення у 2016 році намагався зайняти головне крісло району у третій раз. Однак громадські активісти виступили проти його призначення. За їх твердженням, за Онуфрійчуком тягнеться шлейф корупційних діянь, ухилення від люстрації і нехтування інтересами району.

Вадим Онуфрійчук - Фото 4

Під час своєї роботи на посаді глави Деснянського району столиці він запам'ятався прокомуністичними і проросійськими поглядами. За даними активістів, він нібито примушував до вступу в Партію регіонів своїх підлеглих, а також примушував бюджетників під час Євромайдану виходити на Антимайдан.

Бувши депутатом Київської міської ради, Онуфрійчук отримав неприємне прізвисько "ватник" і "українофоб" за те, що виніс на сесію запит проти виконання державного гімну України перед початком засідання. За що був побитий парламентарями-"радикалами" Лозовим та Мосейчуком.

Громадські активісти заявляли, що Онуфрійчук заради освоєння бюджетних 20 млн грн знищує єдину в столиці спецшколу для інвалідів-візочників.

Представники "Батьківщини" відзначили, що на парламентських виборах у 2012 році він всіляко перешкоджав агітації опозиції в Деснянському районі. 

У ЗМІ його також звинувачували в "кришуванні" незаконної торгівлі. "КиївВласть" зазначила, що стихійний ринок на вулиці Електротехнічній - злочинна схема, яка приносила організаторам по кілька мільйонів на місяць не була можлива без "даху" з рай- або міськадміністрації.

Більш того, Онуфрійчук зміг уникнути люстрації після 2014 року і влитися в нову владу. При цьому громадськість вимагала відмовитися від ідеї призначити Онуфрійчука главою району. Однак тоді до думки киян не прислухалися.

Вадим Онуфрійчук - Фото 5

У жовтні 2016 року вибухнув скандал щодо діяльності директора комунального некомерційного підприємства "Консультативно-діагностичного центру" Деснянського району Юрія Лимаря, який безпосередньо торкнувся Онуфрійчука.

Річ у тому, що саме завдяки одіозному ексголові Деснянської райдержадміністрації Лимар незаконно займав цю посаду. З приводу цього, активісти тоді прямо звинувачували Онуфрійчука в корупції.

Декларація

У березні 2019 року Вадим Онуфрійчук подав електронну декларацію про свої доходи за минулий рік.

Вадим Онуфрійчук - Фото 6

Депутат Київради задекларував одну квартиру. Нерухомість площею в 189,7 кв.м. знаходиться в Києві. Дружині політика належать три земельні ділянки в Києві та Київській області загальною площею понад три тисячі квадратних метрів.

Вадим Онуфрійчук володіє двома автомобілями Mazda СХ-9 2011 випуску і Mazda 6 2017 року випуску. За останню київський депутат віддав дев'ятсот тисяч гривень.

Вікторії Невойт належить п'ятдесят відсотків ТОВ "Видавничого дому "Нова преса". П'ятдесятьма відсотками компанії ЗАТ "Український інформаційно-видавничий центр "XXI століття".

За 2018 рік Вадим Онуфрійчук в адвокатській компанії "Ільяшев і партнери" заробив майже два мільйони гривень.

На банківському рахунку у депутата Київради зберігається майже двадцять тисяч гривень, чотири тисячі доларів і тисяча євро. Готівковими коштами він задекларував сто тридцять п'ять тисяч гривень і майже сорок чотири тисячі доларів. У Вікторії Невойт "готівкою" є двадцять одна тисяча доларів.

Посилання

Особиста сторінка в Фейсбук

Офіційна сторінка в Фейсбук

E-mail

Адреса громадської приймальні: 02222, м. Київ, просп. Маяковського, д. 31 (Деснянський район), телефони: 099-294-49-14, 097-534-81-35, 067-503-43-57, 066-40-96-05

Громадська організація, яка виконує функції громадської приймальні: Благодійна організація «Благодійний фонд «Світ мрії».

Відео

Згадки про персону