Росляков Віталій Валерійович: депутат, який "забув" про свій бізнес і запропонував киянам поїхати з міста
Росляков Віталій Валерійович - київський депутат, який на вимогу містян навести порядок на його окрузі, здивувався тому, чому всі критики не виїхали з міста.
1. Біографія
2. Освіта
3. Сім'я
4. Кар'єра
5. Компромат
6. Декларація
7. Посилання
Біографія
Росляков Віталій Валерійович народився 8 лютого 1977 року.
Освіта
Віталій Росляков має диплом Київського університету ринкових відносин.
Сім'я
Віталій Росляков одружений. Дружину звуть Оксана Однорал. Вона - уродженка міста Іванопіль Житомирської області. Закінчила факультет іноземних мов Житомирського державного університету імені Івана Франка.
У Віталія та Оксани дві доньки - Ірина та Уляна.
Кар'єра
Про професійну кар'єру депутата Київської міської ради інформації у відкритих джерелах небагато.
З 2008 року він співпрацює з партією "УДАР". На виборах до парламенту 2012 року Росляков представляв цю політичну силу у якості спостерігача. Тоді ж керував одним зі штабів кандидата у народні депутати від Дніпровського району "ударівця" Віктора Чумака. У сьомому скликанні Верховної Ради (2012-2014) Віталій Росляков був його помічником. Працював на громадських засадах.
У 2014 році Віталій був завідувачем приймальні громадської організації «Інститут політичної освіти», а також громадської приймальні депутата Київради, другого номера у списку партії "УДАР" у 2014 році Андрія Страннікова.
Відповідно до системи YouControl - онлайн-сервісу перевірки компаній, Віталій є засновником громадських організацій "Міська організація "Студентська республіка" (розвиток студентського самоврядування та активності) та "Наш дім - Березняки", а також компаній ТОВ "Родеко" (основний вид діяльності - реставраційна діяльність) і ТОВ "Бренд Ай Ді" (рекламна діяльність).
У 2014 році Віталій Росляков стає в перший раз депутатом Київради. Він як кандидат від партії "УДАР" перемагає на двадцять сьомому мажоритарному окрузі (Дніпровський район столиці).
У тому ж році Росляков балотувався також до Верховної Ради. Однак отримати мандат народного депутата йому не вдалося. У списку БПП у Віталія було непрохідне сто шістдесяте місце.
Через рік Росляков переобирається до Київської міської ради. На цей раз він перемагає на п'ятдесят шостому окрузі (Дніпровський район Києві). За нього віддали свої голоси тридцять два відсотки жителів району.
У Київраді восьмого скликання Віталій Росляков входить до складу депутатської фракції «Солідарність» і є членом постійної комісії з питань містобудування, архітектури та землекористування.
Компромат
У ЗМІ відмітили, що "Віталій Росляков пропонує киянам покинути місто і не заважати їм "працювати". У Фейсбуці кияни, які живуть на Березняках поскаржилися на бруд, хаос і розруху, яка вирує у їхньому районі.
Депутат Київради запропонував всім, кому не подобається жити на Березняках переїхати кудись в інше місце.
Як повідомляють журналісти, "повага до жителів просто "безкінечна", мало того що у місті бардак посилюється з кожним днем, МАФи прибирають тільки показово в окремих місцях, дороги вбиті, бруд та болото, так тепер нам будуть відверто грубіянити депутати, яких по суті ми не вибирали..."
Ставши депутатом Київської міської ради, за зауваженням преси, дуже довго приховував від громадськості свою декларацію.
"Росляков у Київраді став членом постійної комісії з питань власності. Він один з небагатьох депутатів, які приховали від суспільства свою декларацію".
Але після того, як Віталій Росляков все-таки відзвітував про свої доходи та витрати, журналісти виявили, що київський депутат "забув" про свій бізнес - компаніях "Бренд Ай Ді" і "Родеко".
Представники преси у 2016 році підрахували на стільки у середньому кожен депутат Київради запізнюється на засідання. Виявилося, що Віталій Росляков потрапив у десятку обранців, які спізнился. В середньому, він приходив на двадцять дві хвилини пізніше початку роботи сесії.
Декларація
У березні 2019 року Віталій Росляков подав електронну декларацію про свої доходи.
У депутата Київради власного рухомого та нерухомого майна немає. Зате у декларації Росляков вказав дві столичні квартири. Одна, площею у сорок п'ять квадратних метрів, належить його батькові. Другою у шістдесят п'ять "квадратів" володіє Оксана Однорал.
Автомобіль також записаний на дружину. Оксана пересувається на Hyundai Getz 2005 року. Машина була придбана у 2010 році Ціну на неї Росляков і Однорал не вказали.
Річний оклад Віталія в «Інституті політичної освіти» склав триста вісімдесят шість тисяч гривень.
Його дружина у цій же організації заробила сімсот сімдесят тисяч. Майже двадцять одну тисячу вона отримала у якості гонорару у Представництві Фонду Конрада Аденауера в Україні. П'ятнадцять з половиною тисяч вона задекларовані як страхові виплати.
Грошові активи (банківські рахунки та готівкові кошти) Віталій Росляков вважав за краще в декларації не вказувати.