Владислав Савченко: досьє, біографія, досягнення
1. Біографія
2. Сім'я
3. Освіта
4. Кар'єра, бізнес і досягнення
5. Цитати
6. Захоплення
7. Фотографії
8. Відео
9. Посилання
Біографія
Владислав Савченко народився 17 листопада 1991 року в місті Запоріжжя. Зараз проживає в Києві.
Сім'я
Дружина Наталя, донька Вікторія.
Освіта
Закінчив Запорізький національний університет, отримав ступінь магістра права.
Кар'єра, бізнес і досягнення
2015 Владислав Савченко заснував власну IT-компанію PowerCode LLC, яка з часом стала міжнародною. На даний момент у неї, крім українських, є філії в Англії, Сінгапурі, Німеччині, Китаї та Польщі. Компанія співпрацює з клієнтами з США, Австралії та інших країн по всьому світу.
Головна мета PowerCode - поліпшувати і полегшувати життя людини, використовуючи нові інформаційні технології. А саме: розробка програмного забезпечення, яке зможе втілити в життя навіть найсміливіші мрії. У першу чергу, компанія займається мобільними і веб-додатками. Крім того, розробляє бренди і тестує продукти.
У 2018 році Владислав Савченко запустив при своїй IT-компанії інноваційний проект PowerCode Academy, який навчає людей застосовувати цифрові технології. Академія готує фахівців для самих затребуваних галузей українського ринку IT: Front-end, QA (тести), Web design, PHP і так далі. Зараз відкриті школи в Києві та Запоріжжі.
Владислав Савченко активно підтримує ініціативи Міністерства цифровий трансформації. Так, у 2020 році PowerCode Academy стала офіційним представником, партнером і оффлайн-хабом проекту “Дія”. Це додаток для онлайн-доступу до державних послуг – так звана “держава в смартфоні”.
В 2020 році Владислав Савченко заснував "Європейську асоціацію програмної інженерії", яка покликана об'єднати IT-фахівців зі всієї України і активно розвинути цю сферу діяльності.
Владислав Савченко став лауреатом премії "Людина року - 2019" в номінації "Менеджер року".
Цитати
В 2019 році новий президент України оголосив курс на діджиталізацію. Творець PowerCode заглянув в студію Politeka Online і доступною мовою пояснив, що це таке і навіщо необхідно простим українцям.
«Діджиталізація – це все, що пов'язано з діяльністю в інтернеті, з кодингом, з цифровізацією даних. Це перенесення з матеріальних носіїв на електронні носії. Це дуже добре, тому що це скорочення часу. Спочатку це колосальне час займає, але потім пошук, систематизація, бази даних… Дуже легко і швидко, і ніякої бюрократії», – вважає Савченко. Він додав, що в інтернеті немає тяганини з довідками, які співробітники держструктур можуть безуспішно шукати тижнями. Звичайно, це суттєво пришвидшує процес.
IT-фахівець звернув увагу, що багато жителів України належать до впровадження нових технологій скептично або навіть з острахом. На його думку, немає ніяких приводів для занепокоєння.
«Великі кроки зроблені саме в систематизації даних, тому ще завжди виникають питання: безпечно, небезпечно. Але чому рік тому цього ніхто не питав, а вся ця інформація у держави була. Тобто нічого не змінилося, додаток відображає дані, які вже були у держави», – підкреслив Владислав Савченко.
Засновник PowerCode розповів ЗМІ про переваги нового додатка для отримання держпослуг. За його словами, розробка вже має помітні плоди, незважаючи на недоліки.
“Це досить зручний додаток, яке полегшує життя і економить час. Однак, спостерігаються збої: хтось зіткнувся з додатковою онлайн-верифікацією, а хтось з тим, що документи не підтягуються в особистий кабінет. Я думаю, що це тимчасово”, – заявив Владислав Савченко.
Він додав, що “Дія” поступово вдосконалюється. І це тільки перший крок всеукраїнської діджиталізації. Якщо розвивати цей напрямок – Україна виб'ється на передові місця.
Захоплення
Любить біг і важку атлетику, швидку їзду на автомобілі. У дитинстві мріяв стати гонщиком.