Володимир Квурт
  • Дата народження
    1 серпня 1967
  • Країна
    Україна
  • Соцмережі
Володимир Квурт
3034

Володимир Квурт

Квурт Володимир Леонідович: головний претендент на мерське крісло у Львові

Квурт Володимир Леонідович – міський голова Винників, що на Львівщині, голова ГО «Великий Львів», теле- і радіоведучий, багатодітний батько, якому ніяк не щастить пройти в Раду, але, за прогнозами, може пощастити сісти в крісло мера Львова.

1. Біографія
2. Освіта
3. Сім'я
4. Кар'єра
5. Компромат
6. Декларація
7. Відео

Біографія

Володимир Квурт – людина дуже публічна. Його часто можна побачити в ефірах різних телепрограм (наприклад, «Говорить великий Львів» чи «Народне Толк-шоу»). А також він є співведучим радіопрограми «Великий Львів».

Його називають одним із головних претендентів на крісло очільника Львова на виборах 2020 року.

Народився Володимир 1 серпня 1967 року в селі Мовчанівка Рокитнянського району Київської області в інтелігентній родині. Батько Володимира - доцент Львівської політехніки, а мати – вчителька молодших класів. Окрім цього, в мережі пишуть, що батьки мають давні роди: походять з родини священників та козацького роду.

Про найактуальніші події, пов'язані з Володимиром Квуртом, можна дізнатися на його сторінках у соцмережах: особистій та офіційній Фейсбук-сторінках.

Освіта

Школу Володимир закінчив у Львові. Тоді він активно займався спортом: любив особливо греблю на байдарках та каное.

Вищу освіту Володимир Квурт здобував на факультеті автоматики Національного університету «Львівська політехніка». Обрав спеціальність «Автоматика і телемеханіка». Закінчив виш у 1989 році з відзнакою.

У 2002 році здобув також спеціальність держуправлінця в Національній академії державного управління при Президентові України.

Окрім цього, має ще й юридичну освіту: випускник Львівського національного університету ім. І. Франка за спеціальністю «Правознавство» (2011 рік).

Сім'я

Дружину Володимира звуть Анжела Юріївна. Володимир Квурт – багатодітний батько, адже в родині четверо дітей: донька Анна-Анастасія та сини Сергій, Марко й Володимир.

Кар'єра

Свій кар'єрний шлях Володимир Квурт починав інженером-технологом у ВО «Мікроприлад». Там працював протягом 1989-1990 років. Згодом протягом двох років був реалізатором у НВО «Омега».

З 1992 року Володимир працює заступником директора ЛВ Фонду соціальної адаптації молоді України при КМУ. На цій посаді пробув до 1997 року.

Потім став директором ТзОВ «Галичина Табак», а пізніше консультантом з ефективності ТзОВ «Західна тютюнова компанія».

2002-2006 роки – це період роботи у ВАТ «Львівська тютюнова фабрика». Там Володимир Квурт був спершу головою ради, а потім і генеральним директором. 

Куди ж без політики

У 2006 році з «тютюном» було покінчено і Квурт почав розвиватися в зовсім іншому напрямі: став депутатом і секретарем Львівської міської ради.

А вже в 2015 році обраний міським головою у Винниках Львівської області. Переміг з відривом усього в 40 голосів.

Також Володимир Квурт працював помічником-консультантом народного депутата України Оксани Юринець (з 2014 року), а також позаштатним радником із політико-правових питань голови Львівської державної адміністрації Олега Синютки (з 2015 року).

Дуже хотів Володимир Леонідович потрапити до Верховної Ради й сам, а не тільки консультувати нардепів. Балотувався в 2007 році від «Нашої України – Народної самооборони». Безрезультатно. 

Невдача Володимира не зупинила – він спробував свої сили й у 2019 році на позачергових парламентських виборах. Був самовисуванцем. Але по 115 львівському округу, по якому балотувався Квурт, перемогла Наталія Піпа, котра балотувалася від партії «Голос».

Попри політичні невдачі Володимира Квурта, нині його називають головним претендентом на мерське крісло у Львові на виборах 2020 року. 

Його головною ідеєю є створення так званого «великого Львова» - об'єднання обласного центру з невеликими довколишніми містами.

Громадська діяльність Квурта

Займатися громадською діяльністю Володимир Квурт почав ще в далекому 1999 році. Тоді він став членом громадської організації «Вірменська 35», де, до речі, він членствує донині.

У 2006 році Володимир Леонідович очолив ЛОО ГП «Пора».

Зараз Володимир Квурт активно працює в громадській організації «Великий Львів», співзасновником якої він став у 2019 році разом з Оксаною Юринець та Юрієм Ситником.

Компромат

Публічній людині, тим паче пов'язаній з політикою, важко жити й працювати, не засвічуючись час від часу в різних прикрих ситуаціях. Не став винятком і Володимир Курт.

Корупційні схеми Курта

У 2008 році суд визнав дії тоді ще секретаря Львівської міськради Квурта корупційними. Зокрема, Володимир Курт відправився за кордон в особистих, а не службових справах, але заробітну плату за основним місцем роботи він справно отримував. Йдеться про не таку вже й велику суму незаконних виплат – 4 тисячі гривень. Але факт порушення залишається фактом.

За це Квурта зобов'язали виплатити штраф у розмірі 50 неоподаткованих мінімумів – 850 гривень на той час.

Сам же Володимир назвав цю ситуацію «політичним замовленням», і багато чиновників його в цьому підтримали.

Агітація в ефірі

Як дехто вважає, в політиці всі методи хороші для досягнення мети. Так, нині політики під час передвиборчих кампаній просто атакують телебачення рекламою, приходять на всілякі програми як експерти чи просто запрошені гості, а також стають ведучими власних програм.

Будучи кандидатом в народні депутати в 2019 році, Володимир Квурт вів радіопрограму «Великий Львів» на радіо «Львівська хвиля». І, попри те, що Квурт заявлений просто як ведучий програми, вона, по суті, йому й присвячена, Квурт у ній головна персона.

Окремі ефіри програми дуже нагадують звичайне інтерв'ю, в якому Володимирові задають питання, а він ділиться своїми ідеями, думками й поглядами. Словом, непогана платформа для просування.

Між іншим, на програму також запрошують гостей, які часто є, так би мовити, політичними союзниками Квурта. Очевидно, так зручніше подавати себе в позитивному світлі.

Окрім того, Володимир Леонідович є постійним гостем у програмі, яка позиціонує себе як головне ток-шоу Західної України – «Говорить Великий Львів». І так збіглося, що у Квурта головним гаслом є саме Великий Львів. 

Битва за Ратушу

Зараз Володимира Курта називають важливим претендентом на крісло мера Львова. Проте деякі ЗМІ вказують на те, що нинішній очільник Винників не буде самостійним кандидатом, адже за ним ховається альянс директор «Львівської тютюнової фабрики» і депутат міської ради від БПП Григорій Козловський та бізнесмен й ексдепутат від ВО «Свобода» Ігор Кривецький.

Подейкують, що Григорій Козловський – важливий бізнес-гравець у Львові – просто не став морочитися з пошуком «молодого й талановитого кандидата», який би фактично став маріонеткою, а звернувся до свого давнього соратника в бізнесі та політиці Володимира Курта.

Хоч про намір балотуватись в мери Львова Квурт не заявляв, проте він активно готує грунт для цього, проводячи інформаційну кампанію в соцмережах і на місцевих радіостанціях та телеканалах.

Декларація

Згідно з декларацією, поданою в червні 2019 року, Квурт Володимир Леонідович має житловий будинок площею 56.8 м2, гараж на 21.2 м2 та земельну ділянку на 696 м2 у Львові.

Але це дрібничка порівняно з володіннями дружини мера Винників, оскільки вона має у Львові велику квартиру площею 87.8 м2, житловий будинок на 55.3 м2, гараж площею 18 квадратів та земельну ділянку на 471 м2. У Винниках у її розпорядженні великий дім на 272 квадрати й дві земельні ділянки загальною площею 2 000 м2. Має нерухомість також у Києві – гараж на 16.2 м2.

Автівка Тoyota Highlander 2013 року випуску записана на Володимира Квурта.

З цінного майна він також декларує ікону (записану на сина Володимира) та антикварний виріб «Німфи», записаний на доньку.

З доходів мер декларує тільки заробітну плату за основним місцем роботи – 351 тисячу 933 гривні.

Родина також має заощадження: на банківських рахунках 12 тисяч 914‬ гривень та 1840 євро. Готівкою вони зберігають 315 тисяч доларів та 18 тисяч євро.

Згадки про персону