Володимир Марусяк
  • Дата народження
    2 травня 1989
  • Країна
    Україна
Володимир Марусяк
2

Володимир Марусяк

Марусяк Володимир Ярославович: адвокат та депутат міськради Львова

Володимир Марусяк - Фото 1

Марусяк Володимир Ярославович - у 2018 році був затриманий на одержанні хабар

  1. Біографія
  2. Освіта
  3. Сім’я
  4. Кар’єра
  5. Компромат
  6. Декларація

Біографія

Володимир Ярославович Марусяк народився 2 травня 1989 року на Івано-Франківщині.

Освіта

У 2007 році Володимира на рік призвали до лав української армії. У 2010 році Марусяк отримав диплом юриста у Львівському державному університеті внутрішніх справ.

2017 року пройшов програму першої сотні учасників “Адвокат майбутнього”.

Сім’я

Володимир одружений. Дружину звати Христина. В них двоє дітей.

Володимир Марусяк - Фото 2

Кар'єра

З 2010 до 2012 року Марусяк був помічником адвоката, а потім отримав свідоцтво про право зайняття адвокатською діяльністю. Активно захищав учасників Євромайдану під час Революції Гідності.

З 2016 до 2017 року Володимир виступав експертом Школи практичного права Магістерської програми з прав людини Українського католицького університету.

У тому ж 2016 році він заснував власну юридичну фірму "Марусяк та партнери", в якій виступає керуючим партнером.

2010 року Марусяк очолював юридичний штаб однієї з політичних партій на місцевих виборах. За п'ять років Володимир уже сам балотувався до міської ради. Однак, бувши кандидатом від Радикальної партії, Марусяк не отримав необхідної підтримки.

На парламентських виборах 2019 року Володимир був довіреною особою кандидата-самовисуванця по 125-му мажоритарному округу Юрія Міськіва.

У 2020 році йому все ж таки вдалося отримати депутатський мандат. На цей раз Володимир балотувався від партії "Європейська солідарність". У раді він представляє Шевченківський район міста Львова та частину Жовківського району, приєднаного до Львівської ОТГ.

Володимир Марусяк - Фото 3

У VIII скликанні Марусяк входить до складу фракції ЄС та є заступником голови постійної комісії підприємництва, інвестицій, цифрової трансформації та спадщини.

За результатами першого року депутатства громадська організація "Опора" Володимиру Марусяку запропонувала розглянути депутату такі рекомендації:

● на постійній основі стежити за актуальністю інформації щодо здійснення прийому громадян на Інформаційному порталі;

● розглянути можливість здійснення прийому громадян у неробочі години;

● покращити показник участі у засіданнях профільної комісії;

● оприлюднити річну декларацію про доходи та витрати на Інформаційному порталі Львівської міської ради;

● проводити індивідуальну публічну щорічну звітність на відкритій зустрічі з громадянами із презентацією результатів своєї діяльності;

● доопрацювати змістовну частину індивідуального щорічного звіту про результати депутатської діяльності відповідно до вимог статті 16 Закону України “Про статус депутатів місцевих рад”.

Володимир Марусяк - Фото 4

Відповідно до звіту “Опори” після другого року роботи VIII скликання Львівської міськради Володимир Марусяк отримав найвищі результати за критеріями оцінки та був відзначений оцінкою “відмінно”.

Він не пропустив жодного із 9 пленарних засідань ради, що припали на період моніторингу, побував на всіх засіданнях постійної комісії, оприлюднив індивідуальний річний звіт за підсумками другого року депутатської діяльності.

Компромат

Восени 2018 року правоохоронці затримали члена поліцейської комісії головного управління Нацполіції у Львівській області, яким виявився адвокат Володимир Марусяк. Ця комісія на співбесіді відбирає кандидатів у поліцію, а Марусяка було обрано до неї від громадськості.

Володимир отримав 500 доларів від громадянина, чий родич влаштовувався на роботу в поліцію, а Марусяк мав сприяти його просуванню.

На початку 2021 року громадський рух "Чесно" повідомляв, що Марусяк був серед депутатів міськради, які займалися "гречкосійством", тобто роздачею подарунків від імені своєї політсили.

Володимир Марусяк - Фото 5

Декларація

Згідно з електронною декларацією за 2020 рік, Володимир мав дві квартири (57,6 кв.м і 41,4 кв.м). У 2019 та 2020 роках Марусяк придбав два приміщення (87,7 та 99,1 кв.м). Кристина теж мала квартиру (38,1 кв.м) і нежитлове приміщення (69,8 кв.м). У спільному користуванні у подружжя було ще одне нежитлове (107,3 кв.м). Вся нерухомість подружжя перебувала у Львові.

Володимир не мав власної машини, а Христина їздила відразу на двох автомобіля: Audi А6 2015 року випуску та Skoda Octavia 2012 року випуску.

У 2020 році дохід Марусяка від адвокатської діяльності становив 4,6 мільйона гривень. Ще 450 тисяч він одержав у подарунок від батька. Його дружина отримала дохід від надання майна в оренду та підприємницьку діяльність, проте депутат не вказав суму отриманих нею коштів.

У банку Володимир зберігав 1,1 мільйона гривень. Готівкою у нього було дев'ять тисяч євро, 95 тисяч гривень та 37 тисяч доларів. Ще 57 тисяч доларів він позичив третім особам.

Інформації про поточні декларації депутата та адвоката немає. У зв'язку із загрозою кібератак з боку Російської Федерації з 2022 року електронну базу декларацій чиновників та політиків закрито.

Володимир Марусяк - Фото 6
Згадки про персону