Володимир Старовойт
  • Дата народження
    25 серпня 1966
  • Країна
    Україна
  • Соцмережі
Володимир Старовойт
5225

Володимир Старовойт

Старовойт Володимир Миколайович: "король ринків", якого підозрювали у незаконній установці МАФів

Володимир Старовойт - Фото 1

Старовойт Володимир Миколайович - один з найбагатших депутатів Київради, "король ринків" і володар МАФів, який можливо у раді лобіює інтереси власного бізнесу.

  1. Біографія 
  2. Освіта
  3. Сім'я
  4. Кар'єра
  5. Компромат
  6. Декларація
  7. Посилання

Біографія

Старовойт Володимир Миколайович народився 25 серпня 1966 року у Львові. У віці шести років разом з матір'ю і батьком він переїхав до міста Бровари, а ще через п'ять років - у Боярку.

Освіта

У 1983 році Володимир Старовойт закінчив середню школу №3 у Боярці. Потім протягом двох років служив у радянській армії.

Після демобілізації Старовойт вступив до Київського інженерно-будівельного інституту. Однак ВНЗ Володимир не закінчив.

Зате у 1996 році отримав диплом за спеціальністю "організація торгівлі та громадського харчування" Київського державного торгово-економічного університету.

Ще через десять років Старовойт став дипломованим менеджером державного управління в інституті Практичної політології при Академії Наук України.

Сім'я

Володимир Старовойт розлучений. У шлюбі з ексдружиною народився син Павло.

Кар'єра

Після школи і до військового призову Володимир Старовойт працював на машинобудівному заводі «Іскра». Був монтажником і регулювальником радіоапаратури.

Володимир Старовойт - Фото 2

Ставши студентом інженерно-будівельного інституту, Володимир Старовойт одночасно працював лаборантом у науково-дослідному секторі цього ж ВНЗ (1987-1990).

На початку 1990-х років Старовойт монтував сцени у Київському драматичному театрі ім. Лесі Українки. Потім, отримавши вищу освіту Володимир Старовойт зайнявся підприємництвом і консультуванням з економічних, фінансових і будівельних питань. 

Обіймає посаду консультанта з економічних питань в ТОВ «Елеганс-СК», яка займається здачею в оренду власного нерухомого майна.

Старовойт - засновник двадцяти дев'яти і кінцевий бенефіціар п'ятдесяти двох компаній.

Володимир Старовойт - Фото 3

З кінця 1990-х років він зайнявся суспільно-політичною діяльністю. За цей час був членом трьох політичних партій. У 1998 році Володимир входив в список соціал-демократичної партії на парламентських виборах. Однак стати народним депутатом йому не вдалося.

Зате через чотири роки Володимир Старовойт обирався до Київської міської ради. Балотувався він від соціалістичної партії і переміг по сорок третьому мажоритарному округу. У Київраді Володимир входив до складу постійної комісії з питань землекористування.

З 2007 року Старовойт є членом ВО "Батьківщина". Тоді ж він очолював оболонську партійну організацію.

Володимир Старовойт - Фото 4

Через сім років Володимир Старовойт вдруге балотувався до Київради. Однак вибори по тридцять третьому мажоритарному округу він програв. У тому ж році Старовойт балотувався на парламентських виборах по двісті сімнадцятому мажоритарному округу (частина Оболонського району міста Києва). Однак стати народним депутатом йому знову не вдалося.

Зате наступного року поразки змінилися перемогою. На позачергових виборах до Київради Володимир Старовойт зумів отримати більшість підтримки виборців шістдесят шостого округу (Оболонський район столиці) і вдруге стати депутатом.

Володимир Старовойт - член депутатської фракції "ВО" Батьківщина" та член постійної комісії з питань містобудування, архітектури та землекористування.

Два рази Старовойт працював у якості помічника народного депутата. У шостому скликанні парламенту (2007-2012) на платній основі у члена Блоку «Наша Україна - Народна самооборона» Володимира В'язівського і в сьомому скликанні (2012-2014) на громадських засадах - у представника ВО "Батьківщина" Олександра Бригинця.

Володимир Старовойт - Фото 5

З 2001 року Старовойт очолює Раду Соціального центру мікрорайону «Перспектива-Оболонь», а з 2010 року - входить до складу Координаційної Ради малого і середнього бізнесу при українському уряді.

Володимир Старовойт - член благодійних організацій: "Благодійний фонд ветеранів війни "ПРОДОВЖУВАЧІ" і "Фонду сприяння правоохоронним органам "Право і безпека".

Компромат

За даними ЗМІ, у 2016 році Володимир Старовойт потрапив до числа найбільш неефективних депутатів Київради. Він виявився одним з обранців, які у більшості питань не голосували під час сесій міської ради. "Найбільш неефективно працюють представники «Батьківщини» з Оболоні - Олексій Старовойт, Анна Свириденко, Ольга Веремеєнко".

За свого однопартійця відповів голова фракції «Батьківщини» в Київраді Володимир Бондаренко. Він повідомив, що Старовойт пережив операцію на очах. "Свириденко народила дитину. Їй треба на годування. У минулому році я рік пробув у лікарні. Тепер операція у Старовойта на очах. Шаповал хворіє останні кілька місяців - це впливає на статистику".

Володимир Старовойт - Фото 6

У пресі Володимира Старовойта називають "королем ринків", оскільки йому належить відразу кілька ринків в Оболонському районі: "Мінський", "Люкс", "Лілія" і, як вказують ЗМІ, "є підстави припускати, що депутат може лобіювати у раді інтереси власного бізнесу. У раді депутат увійшов в популярну комісію з питань містобудування, архітектури та землекористування, ймовірно, може мати конфлікт інтересів".

Крім того, за інформацією журналістів, Старовойт володіє великою кількістю кіосків (МАФів). "У 2012-2013 роках Старовойта називали партнером тодішнього голови Оболонської РДА Василя Антонова, представником "Партії регіонів", по незаконному будівництву майже двохсот МАФів.

Тому ймовірним є лобіювання інтересів ЗАТ МЖК "Оболонь" і забудовників ТОВ "ПателіЛізінг", ТОВ "ГРАДБУД-1", ТОВ "Сото" і StolitsaGroup, які пов'язують з Антоновим".

Декларація

У березні 2019 року Володимира Старовойт опублікував електронну декларацію за минулий рік.

Він володіє одинадцятьма земельними ділянками у трьох (Київська, Житомирська, Івано-Франківська) областях, одинадцятьма нежитловими приміщеннями (Житомир), двома житловими будинками (Бердичів і Кодня на Житомирщині), двома квартирами (Київ та Вишгород) та однієї дачею (Київська область) .

Володимир Старовойт - Фото 7

З цінного рухомого майна Старовойт задекларував наручні годинники у кількості трьох штук, а також ювелірні вироби (золоті два персні, браслет, затиск для краватки).

Автомобільний парк Володимира складається з трьох легкових автомобілів (Land Rover, Lexus LX 470 і Hyundai Grandeur) і однієї вантажівки (ГАЗ 2705). Депутат Київради також володіє моторним човном Sealine 34.

Володимир Старовойт має частку у двадцяти трьох компаніях.

Володимир Старовойт - Фото 8

Заробітна плата отримана за основним місцем роботи (ТОВ "Елеганс-СК") склала 480 тисяч гривень. Підприємницька діяльність принесла йому у 2018 році 4,7 мільйона гривень.

Банківських рахунків депутат Київради у декларації не вказав. Готівковими коштами у нього є 2,2 мільйона гривень, ще 4,8 мільйона гривень Володимир Старовойт задекларував у якості позичених третім особам.

Посилання

Особиста сторінка у Фейсбуці

Електронна пошта

Згадки про персону