Розробник Fortnite розкрив таємницю Android

main image main image

Розробник Fortnite розкрив таємницю Android

Всі люблять таємниці, чи не так? Навіть якщо вони не стосуються нас безпосередньо, це не тільки не робить їх менш цікавими, але навіть посилює наше бажання дізнатися всю таємницю якомога детальніше.

Необов’язково для того, щоб передати потім ці відомості комусь ще.

Адже поінформованість – це досить потужний інструмент, який дозволяє не тільки відчувати свою залученість в конкретну тему, а й мати можливість приймати рішення, які можуть вплинути на наше життя, навіть якщо це стосується виключно наших смартфонів.

За словами топ-менеджера, коли вони запускали Fortnite і вирішили, що будуть поширювати її через свій сайт, вони зіткнулися з безліччю проблем.

Чи є Android відкритої ОС.

Відкритість операційної системи полягає в тому, щоб давати користувачам можливість використовувати її так, як вони хочуть, пояснив Суїні.

По суті, компанія йде по шляху Apple, але та хоча б ніколи не заявляла iOS як відкриту платформу, а з самого початку чітко демонструвала користувачам, що вона буде приймати всі значущі рішення за них.

Зазвичай всі ці обмеження подаються під соусом захисту користувачів від шкідливого ПО, але в даному випадку перешкоди не мають нічого спільного з безпекою, вважає Суїні.

Ясна річ, що це робиться з метою отримання додаткового прибутку.

Мовляв, на те немає ніяких підстав.

Чи правий Тім Суїні? Частково так.

Однак він чомусь забуває, що Android користуються не тільки гіки, які можуть собі дозволити без побоювання завантажувати софт з інтернету, тому що усвідомлюють всі ризики і дотримуються запобіжних заходів, а й рядові користувачі, для яких софт зі сторонніх джерел може становити небезпеку.

Адже, як показує практика, найчастіше користувачі самі завантажують на пристрої шкідливий софт, роздають йому запитані привілеї, а потім дивують, чому їх банківський рахунок обчистили, а весь інтерфейс смартфона пронизаний рекламними банерами.