Від 22 травня в Україні запроваджується адаптивний карантин, який передбачає: дозвіл на проведення спортивних змагань без глядачів; відкриття готелів (без ресторанів); проведення ЗНО; відкриття дошкільних закладів.

Наземний громадський транспорт запрацює з 23 травня, метро — з 25 травня, ТЦ — з 27 травня, спортивні зали та міжобласні перевезення — з 1 червня, кафе та ресторани — з 10 червня.

Станом на 22 травня в світі одужало від коронавірусу 2 мільйони 98 тисяч 615 людей, в Україні — 6 тисяч 585 людей.

Кеті Перрі, яка нещодавно випустила кліп на пісню із нового альбому Daisies, представила мерч у вигляді захисник масок із власним зображенням.

Усі кошти від проданих масок співачка обіцяє перерахувати благодійному фонду Direct Relief, який допомагає жертвам коронавірусу.

Бренд Louis Vuitton представив нову сумку LV Pont 9, яка є втіленням легкого паризького шику.

Креативний директор Ніколя Жеск’єр присвятив виріб знаменитому мосту Pont Neuf, розміщеному навпроти штаб-квартири Louis Vuitton у Парижі.

LV Pont 9 має елегантний дизайн, два практичні відділення, кишені, нову магнітну застібку та переосмислену версію архівного логотипа Louis Vuitton Circle, уперше представленого в 30-х роках XX століття.

Сумка доступна в декількох кольорах: елегантному Noir, ніжному Creme, глибокому Summer Gold, рожевому Rose Dahlia та м’якому Bleu Orage.

Кінофестиваль для дітей та підлітків Чілдрен Кінофест, який цього року вперше пройде онлайн з 29 травня по 7 червня, оголосив програму.

За традицією, до неї увійшло сім фільмів для глядачів від 4 років, відібраних на найбільших європейських кінофорумах.

Україну представлятиме фантастична пригодницька стрічка «Фокстер & Макс» Анатолія Матешка (виробництва Pronto film).

Для старшої аудиторії Чілдрен Кінофест пропонує шалену подорож на рок-фестиваль у Норвегії — із підлітками-героями роуд-муві «Лос Бандо», яке претендувало на здобуття «Кришталевого ведмедя» за найкращий художній фільм для юнацтва на Берлінському кінофестивалі.

Переможця фестивалю визначає його аудиторія — після перегляду фільмів глядачам буде запропоновано оцінити свої враження.

Голді Хоун переконана, що сміх — найкращі ліки від стресу та поганого настрою.

Умови досить прості: опублікувати в своєму акаунті відео, де ви смієтеся разом з рідними, друзями чи навіть в компанії домашніх улюбленців.

Головне — не забудьте про хештег #laughingchallenge.

Найкумедніші ролики Голді обіцяє забрати до свого профілю.

Сальма Гайєк разом із брендом Gucci запустила кампанію #Stand.

Women, мета якої — допомогти жінкам у всьому світі боротися з домашнім насильством та гендерною нерівністю під час пандемії.

На кампанію конгломерат Kering виділив 2 мільйони євро.

Поделиться сюжетом
https://m.me/nakolinaperedukrainoy