Фото з Facebook-сторінки Єгора Шатайла.

Кількадесят учасників угруповання «Традиція і порядок» напали на сценариста і співведучого гумористичної програми «Телебачення Торонто» Єгора Шатайла, стверджує команда програми.

13 вересня комік анонсував своє стендап-шоу, в якому пообіцяв «валити про збитковість традиційної української сім’ї, яку треба закрити, як Тетчер шахти і вкладати бабки в інновації».

Наступного дня кількадесят представників «Традиції і порядку» прийшли на виступ Шатайла на пляжі «ЮБК» на Трухановому острові.

«Напали на нього (розпилили газ у обличчя, змусили вибачитись перед народом України, повикрикували щось проти ЛГБТ) і впорядковано втекли», – повідомляє «Телебачення Торонто».

Члени ультраправої організації «Традиція і порядок» регулярно беруть участь у нападах на тих, кого вважають ідейними опонентами.

Так, за останні кілька місяців представники цього угруповання були помічені в нападах на учасників ЛГБТ-заходів та на дівчат, які знімали плакати з консервативними гаслами.

Також повідомлялося про напади на молодих чоловіків і жінок з «неформальною» зовнішністю.

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Хмарочоса» – незалежного та впливового київського інтернет-видання.

Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 50 гривень.

За ціною лише однієї поїздки у таксі, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете робити Київ зрозумілішим для містян, а діяльність влади – прозорішою.

Источник
Оригинальная версия
Поделиться сюжетом
https://m.me/nakolinaperedukrainoy