Ім’я – невід’ємна частина особистості, а говорячи про українську культуру слід додати, що воно також дає людині святого захисника, патрона, до якого можна звернутися у важку хвилину, чесноти якого треба наслідувати.

Вибір імені залишається за батьками, саме тому їм слід обережно підійти до цього питання та заздалегідь підготувати варіанти, адже ім’я – це те, що людина буде чути багато разів кожного дня усе життя.

Яків

Ім’я Яків походить від давньоєврейського імені Яків (згадувалося в Біблії). Якщо дослівно перекладати його на сучасну українську, то виходить "той, що йде слідом". Біблійний Яків — близнюк Ісави, народився другим, схопившись за ногу першого. Ця особистість вважається святий у всіх віруваннях, які сталися від іудаїзму.

Хлопчик, якого батьки назвали іменем Яків, зростатиме надзвичайно активним. Ставши чоловіком, набуває такі риси, при яких більшості людей досить складно з ним спілкуватися. У Якова розвинений інтелект, він прагматик і на основі аналізу здатний передбачати, що незабаром станеться.

Яків, як правило, віддає перевагу спеціальностям, у яких потрібно швидко приймати рішення в умовах невизначеності. Нерідко Яша стає чиновником, пілотом або іде в професійний спорт. На перше місце у професійній діяльності ставить різноманітність діяльності, якою йому доведеться займатися. Якова не потрібно змушувати займатися своїми обов’язками. Він швидко адаптується і розглядає проблему з різних точок зору. Крім того, у Якова добре розвинене внутрішнє чуття. Нерідко успіх буває просто грандіозним.

Однак кар’єра ніколи не дається чоловікові з іменем Яків легко. Зазвичай вона сповнена проривів і невдач. Яша відрізняється безкомпромісністю і не зраджує тих, кому довіряє. Зрадників і негідників він не прощає.

Дружина людини по імені Яків ніколи не знає, чого чекати від чоловіка в наступний момент. Яша хоче, щоб життя вирувало, тим самим завдаючи людям дискомфорт. Але все ж дружина любить Якова за те, що в ньому є багато хорошого. Яша дуже прив’язаний до дружини і дітей, так як тільки з ними відпочиває. Однак їм доводиться терпіти вибуховий характер Якова.

Володимир

Ім'я слов'янського походження означає "той, хто володіє світом". Володимир з дитинства проявляє хороші здібності до навчання, він дуже слухняний і охайний.  Володимиру добре даються іноземні мови.

У Володимира є деяка схильність до ризику. Але, найчастіше, він використовує її на благо собі. Йому притаманні лідерські якості - Володимиру подобається бути в центрі уваги, керувати, але йому завжди потрібна порада більш старшого або більш досвідченої людини.

Володимир цінує в людях вірність і відданість. Для нього дуже важлива думка людей, і він намагається завжди бути на висоті. Зазвичай, у Володимира бездоганна репутація.

У сімейному житті Володимир невибагливий, але любить комфорт і порядок в будинку. Володимир вірний у шлюбі, оскільки цінує комфорт і стабільність відносин.

Вероніка

З латинської перекладається як "та, що приносить перемогу", "переможна" (від імені грецької богині перемоги Ніки). Вероніка активна натура, любить спілкуватися, але простежити за ходом її думки та за зміною її емоційного стану встежити досить важко.

Вероніка дуже любить і високо цінує комфорт, а також гарні та дорогі речі, але може задовольнятись і меншим. Іноді Вероніка може зважитися на спонтанні і незвичайні вчинки, вона здатна знайти найкращий і правильний спосіб вирішення важкої ситуації.

Через властиве їй себелюбство, роботу Вероніка намагається вибрати престижну. Вона здатна зробити непогану кар'єру в живописі, у сфері літератури і музики, в медицині, може стати відмінним педагогом, а також бути вихователем.

Вероніка користується популярністю у чоловіків, але почуття її не можна назвати постійними. Для Вероніки ідеалом є сильний чоловік, адже вона відчуває себе слабкою і потребує турботи.

У родині прагне бути лідером і якщо чоловік не змириться з цим, то сім'я може розпастися. Проте Вероніка може пожертвувати роботою заради сімейного затишку, надавши можливість заробляти чоловікові.

Вероніка зазвичай відданий друг, який завжди намагається допомогти кожному і з вдячністю ставиться до того, хто піклується про неї.

Источник
Оригинальная версия
Поделиться сюжетом