Фото: Дмитро Вольський

У Києві на станції метро «Лук’янівська» з’явилися нові покажчики. Фото табло темного кольору із зазначенням станцій перед виходом на перон опублікував Дмитро Вольський у спільноті «Транспорт Києва».

У метрополітені виданню «Сьогодні» розповіли, що влітку цього року на станціях «Лук’янівська» та «Сирець» проводилися ремонтні роботи. Зокрема, тоді були встановлені тактильні смуги для маломобільних категорій пасажирів і проведене їх тестування. У вестибюлях і на платформах станцій облаштована навігація.

Користувачі скаржаться на нечитабельність, незрозумілість, відсутність підсвідки на деяких табличках та некоректно написані пересадки.

«Інформаційні покажчики на “Лук’янівській” з’явилися, коли підрядники виконували роботи щодо доступності станції для маломобільних груп населення. Зараз ми тестуємо цей покажчик, враховуємо побажання пасажирів. Якщо отримуватимемо від людей позитивні відгуки, то впроваджуватимемо новинку, вноситимемо корективи. Якщо відгуки будуть негативними, то повернемося до старих стандартних вказівників, які зараз є на станціях», – пояснила заступниця начальника Київського метрополітену Наталія Макогон.

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Хмарочоса» – незалежного та впливового київського інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 50 гривень. За ціною лише однієї поїздки у таксі, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете робити Київ зрозумілішим для містян, а діяльність влади – прозорішою.

Источник
Оригинальная версия
Поделиться сюжетом