Вітаємо вас на «Хмарочосі»! Якщо вам подобається, що ми робимо, то пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 50 гривень. За ціною лише однієї поїздки у таксі, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете робити Київ місцем для гідного життя, а діяльність влади – прозорішою.

Фото: facebook.com/vfedosyuk

Мережа бізнес-просторів Creative States запустила шатли з доставки і розвезення резидентів на свої локації та додому, повідомив директор компанії Transflot, яка організувала перевезення, Віктор Федосюк.

Засновник & CEO Creative States Ілля Кенігштейн розповів агентству «Інтерфакс-Україна», що компанія склала сім карт маршрутів – з основних міських кластерів – і координує їх з резидентами. Ініціатива належить Creative States, а партнери, компанія Transflot, відгукнулася на пропозицію. Всі сім автобусів оснащені захисними масками та водою.

Зараз бізнес-простори працюють з дотриманням карантинних правил. Зокрема, всі резиденти працюють в масках, дотримуються меж безпеки та заздалегідь узгоджують час свого візиту.

Нагадаємо, у Києві з п’ятого по 16 квітня ввели локдаун, у рамках якого громадським транспортом можна користуватися тільки маючи спецперепустку. Місцева влада надрукувала 500 тисяч таких перепусток.

Поделиться сюжетом