Вітаємо вас на «Хмарочосі»! Якщо вам подобається, що ми робимо, то пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 50 гривень. За ціною лише однієї поїздки у таксі, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете робити Київ місцем для гідного життя, а діяльність влади – прозорішою.

Фото: Віталій Носач, РБК-Україна

У Києві на другий день жорсткого локдауну на маршрути вийшло ще менше водіїв, ніж в понеділок. У комунальній службі перевезень КМДА і в Асоціації перевізників Києва і Київської області підтвердили, що робота маршруток зараз на межі призупинення, пише «Сьогодні».

У перший день локдауну відбувалися перевірки маршруток, які мають перевозити людей зі спецперепустками. Водіїв у перший день не штрафували, а тільки попереджували про порушення правил. Проте, як пише видання, цього цілком вистачило, щоб багато водіїв не вийшли на роботу.

«Кому цікаво заплатити 17 тисяч з власної кишені? В результаті на маршрути вийшло значно менше маршруток», – заявив Ігор Мойсеєнко, голова Асоціації перевізників Києва і Київської області.

За словами пасажирів, на багатьох маршрутах помітно поменшало автобусів, а також різко збільшився інтервал руху маршруток. Якщо раніше їх потрібно було чекати до трьох хвилини, то зараз можна прочекати 15-20 хвилин. Наприклад, сьогодні на проспекті Бажана, пасажири чекали прибуття маршрутки більше півгодини. Крім того, автобуси на деяких міських маршрутах взагалі перестали їздити.

В Асоціації перевізників Києва та Київської області підтверджують, що кількість автобусів на маршрутах зменшилася до мінімуму. Зокрема, перевізники залишають мінімальну кількість автобусів, оскільки дуже знизився пасажиропотік.

Поделиться сюжетом