Вітаємо вас на «Хмарочосі»! Ми пишемо про розвиток міст вже 7 років та 49 днів. За цей час ми опублікували вже 14922 новин та статей і продовжуємо це робити щодня. Підтримайте нас щомісячним внеском! За ціною лише однієї поїздки у таксі, ви сприятимете незалежній роботі редакції і допоможете робити Київ місцем для гідного життя, а діяльність влади – прозорішою.

Фото: facebook.com/MinInfra.UA

Між Києвом та Каневом (Черкаська область) запустили в тестовому режимі річковий туристичний маршрут. Дніпром курсуватиме швидкісний теплохід «Ракета», повідомляє Міністерство інфраструктури.

Поїздки плануються: 12, 18 та 19 вересня.

У міністерстві пояснюють, що пілотний проєкт організовано з метою вивчення попиту і можливості відновлення регулярних туристичних маршрутів. Запуск теплоходу назвали першим кроком для старту регулярних пасажирських перевезень по річці Дніпро.

Власник кількох кораблів на підводних крилах Дмитро Власов улітку 2021 року розповів виданню ЦТС, що через високу вартість палива кататися по Дніпру зараз дорого. У 2019, коли підприємці тільки відкрили свій маршрут з Києва до Канева, поїздки коштували по 600 гривень. За його словами, на сьогодні економічно обґрунтована ціна на маршруті Київ-Канів може складати 1800 гривень.

Поделиться сюжетом