Вітаємо вас на «Хмарочосі»! Ми пишемо про розвиток міст вже 7 років та 120 днів. За цей час ми опублікували вже 15587 новин та статей і продовжуємо це робити щодня. Підтримайте нас щомісячним внеском! За ціною лише однієї поїздки у таксі, ви сприятимете незалежній роботі редакції і допоможете робити Київ місцем для гідного життя, а діяльність влади – прозорішою.


ЛУН Home Design запускає Інстаграм-журнал для пошуку свого дизайнера інтер‘єру. Про це повідомляє пресслужба компанії.

Компанія провела десятки інтерв’ю з покупцями житла і з дизайнерами та продовжують досі. Відтак щомісяця в Інстаграм-журнал входитимуть нові 20–25 проєктів, де розповідатимуть про їхні особливості, використані матеріали та меблі, про бюджети.

Раніше ЛУН Місто створила рейтинг житлових комплексів Києва, де найлегше запаркувати авто. Команда проаналізувала дані про 157 новобудов міста та відібрали 30 з найкращим співвідношенням кількості паркомісць до кількості квартир.

Також команда запустила опитування щодо благоустрою дворів житлових будинків. Результати оновлюються в режимі реального часу. Опитування охоплює питання про парковку, дитячі майданчики, зелені насадження.

Поделиться сюжетом