Продажі у «Львівських круасанах» після відвідування Анджеліни Джолі зросли на 20%
Продажі у «Львівських круасанах» після відвідування Анджеліни Джолі зросли на 20%

Продажі у «Львівських круасанах» після відвідування Анджеліни Джолі зросли на 20%

Вітаємо вас на «Хмарочосі»! Ми пишемо про розвиток міст вже 7 років та 282 днів. За цей час ми опублікували вже 17207 новин та статей і продовжуємо це робити щодня. Підтримайте нас щомісячним внеском! За ціною лише однієї поїздки у таксі, ви сприятимете незалежній роботі редакції і допоможете робити Київ місцем для гідного життя, а діяльність влади – прозорішою.

Читайте нас в Telegram та Twitter
Анджеліна Джолі у Львові. Фото: телеграм Сергія Лещенка

В мережі пекарень «Львівські круасани» піднялись продажі після візиту акторки та посла доброї волі ООН з питань біженців Анджеліни Джолі. У суботу, 30 квітня, вона відвідала заклад мережі на житловому масиві Сихів у Львові, пише український Forbes.

За словами радника голови Офісу президента Сергія Лещенка, це було спонтанне рішення Джолі, цього не було в програмі. Акторка замовила два круасани й капучино та залишила автограф.
Візит акторки підняв продажі в мережі фастфуду, каже власник «Львівських круасанів» Андрій Галицький. У закладі на Сихові в суботу та неділю вони виросли на 20%. Також збільшилися продажі й в інших закладах мережі.

Тепер мережа запускає по закладах зіркове комбо-меню з круасанами «королівський» та з лососем та капучино, які куштувала Джолі. Оскільки це франчайзингова мережа, то всі франчайзі отримають масовий ефект. Частину коштів, отриманих з продажу, планують перераховувати благодійній організації, яка допомагає дітям. Крім того, зіркова клієнтка сихівському закладу може полегшити вихід на ринок США. Галицький уже знайшов потенційного партнера, з яким планує відкрити спільне підприємство цього року.

Візит американської актриси Анджеліни Джолі організували за три тижні. Відвідати Україну – це була її ініціатива. Організацією займався Офіс президента. За словами Лещенка, «було два колли, по Zoom і WhatsApp, за участі Джолі і Єрмака (голови Офісу президента), обговорювали програму й питання безпеки». У Джолі були наступні умови: візит приватний, не анонсується заздалегідь, зустрічі тільки з «простими» українцями, жодних офіційних контактів з українськими політиками.

Поделиться сюжетом