Принцу Вільяму — 40: згадуємо його відомі цитати
Принцу Вільяму — 40: згадуємо його відомі цитати

Принцу Вільяму — 40: згадуємо його відомі цитати

Сьогодні, 21 червня, онук королеви Єлизавети II, другий спадкоємець на британський престол — принц Вільям святкує свій 40-й день народження. Герцог Кембриджський завжди відрізнявся шанобливим ставленням до сім’ї та своїх обов’язків. Своє життя принц Вільям будує за всіма королівськими канонами: герцог пройшов службу в армії, працював пілотом, закінчив навчання в престижному коледжі та створив ідеальну сім’ю з коханою дружиною та дітьми. Сьогодні принц Вільям продовжує доводити, що він гідний спадкоємець престолу та зразковий сім’янин. З нагоди дня народження герцога пропонуємо згадати його красномовні цитати, які якнайкраще описують його характер.

Instagram: @dukeandduchessofcambridge

«Коли я ще тільки намагався справити враження на Кейт, я якось запросив її на вечерю, яку збирався приготувати сам. У результаті частина продуктів згоріла, частина була розлита, частина пересолена. Кейт намагалася мені допомогти та взяти ситуацію в свої руки. Я був дуже радий, що вона поряд!»

«Головне, що я засвоїв з віком, — ніколи не сперечатися з бабусею».

«Знаєте, у нас є багато речей, які нам дуже пощастило мати. У нас є будинок, усі ці гарні речі, які нас оточують. І тому ми вдячні за це, тому що у багатьох людей цього немає. У нас відносна стабільність».

Instagram: @dukeandduchessofcambridge

«Коли я вперше зустрів Кейт, я знав, що в ній є щось особливе. Я знав, що, можливо, є щось, що я хотів би там дослідити. Ми деякий час були друзями, і це була гарна основа. Зараз я взагалі вважаю, що дружити одне з одним — це величезна перевага. Я знав, що з роками все стає краще і краще, і, як і будь-яка пара, ми переживали різні моменти, але ми завжди обирали одне одного».

«Звичайно, ми з Гаррі дуже засмучені через те, що довіра нашої матері була зраджена і навіть зараз її ім’я все ще експлуатують».

Instagram: @dukeandduchessofcambridge

«Мама включала різні пісні, щоб позбавити нас хвилювання з приводу повернення до школи. І ця пісня — одна з тих, які я дуже добре пам’ятаю. Ми сиділи на задньому сидінні та підспівували, а мама співала на весь голос — і це дуже яскравий сімейний момент».

«Прогулянка присутня у моєму житті й у добрі часи, і в погані, і в дощ, і в ясну погоду. Для мене це можливість очистити розум та прояснити думки. Це основна частина того, як я підтримую своє здоров’я».

«Коли діти просто насолоджуються танцями, дуріють і співають — це дуже щасливі моменти».

Instagram: @dukeandduchessofcambridge


Теги: принц Вільям
Источник материала
Поделиться сюжетом