/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F162%2F14ea773eaea2bb22a0c597a5f64bfb69.jpg)
Венеційський фестиваль: Тільда Свінтон пофарбувала волосся у жовтий на підтримку України
Лауреатка премії «Оскар» Тільда Свінтон з'явилася на венеційській прем'єрі своєї нової стрічки «Вічна донька» з волоссям, пофарбованим у жовтий колір, та у блакитній сукні, що символізують її солідарність з Україною під час повномаштабного російського вторгнення.
![]()
Під час пресконференції, присвяченій фільму «Вічна донька» режисерки та сценаристки Джоанни Гогг, знаменита британська акторка сказала журналістам:
Для мене велика честь носити половину українського прапора.
На прем'єру «Вічної доньки», де Свінтон виконала головну роль, володарка премії «Оскар» вдягнула до своєї яскравої зачіски блакитно-лавандову вечірню сукню від французького бренду Haider Ackermann та туфлі схожого відтінку, надихнувшись кольорами українського прапора.
Також свою підтримкую українцям під час 79-го Венеційського кінофестивалю виразила легендарна французька акторка Катрін Деньов. Вона з'явилася на фотоколі на честь відкриття фестивалю у чорних брюках та синій сорочці, яку прикрасила синьо-жовтим прапором України.
Кінофестиваль триватиме у Венеції до 10 вересня.
![]()
![]()
![]()
