/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F201%2F928c8a5d2aaf2c3a33ed8436a2c32c26.jpg)
Колишня коханка Девіда Бекхема вперше прокоментувала їхній роман
46-річна нідерландська модель Ребека Лус вперше публічно прокоментувала свій роман з британським футболістом Девідом Бекхемом. Про це повідомляє Daily Mail. Після виходу документального фільму про життя зірки спорту та його родини у Мережі знову почали обговорювати роман Девіда з його помічницею Ребекою у той час, коли він жив у Мадриді у 2004 році. Після прем`єри Лус, чутки про роман з якою у стрічці згадали як причину страждань дружини футболіста Вікторії, заявила, що Девіду варто взяти відповідальність за свої вчинки, адже його дружина страждала саме через нього.
![]()
«Оце все "бідний я"… Йому треба взяти на себе відповідальність. Він може говорити все, що завгодно. Я розумію, що йому потрібно зберегти імідж, але він виставляє себе жертвою, а мене — брехункою, ніби ці всі історії я вигадала. Він натякає, що це саме я змусила Вікторію страждати», — вважає колишня нідерландська модель.
Також Ребека розповіла, що вона була не єдиною, з ким футболіст зраджував дружині.
«У мене задзвонив телефон — це була Вікторія, яка не могла зв`язатися з Девідом. Я відповіла, що не знаю, де він, але вона попросила його знайти й не класти слухавку. Я піднялася по сходах і побачила перед дверима у спальню його охоронців. Сказала, що телефонує дружина, і Девід вийшов. За його спиною я побачила модель, яка лежала на ліжку. Це було так боляче, я подумала тоді, що він дурень», — пригадала Лус.
![]()
Раніше цей період прокоментувала сама Вікторія.
«До Мадриду іноді здавалося, що ми проти всіх, але ми були разом, ми були пов’язані, ми були одне в одного. Але в період Іспанії, у нас не було відчуття, що ми були один з одним. І це сумно. Я навіть не можу сказати, як це було важко і як вплинуло на мене», — поділилася Вікторія.
