/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F278%2Fb02868aca75ee52264b84fd01f411766.jpg)
З 18 березня Укрзалізниця почала продаж квитків онлайн на потяги до Австрії
Відсьогодні на поїзди сполученням Україна – Австрія квитки можна купити онлайн. Про це повідомила Укрзалізниця.
Поки можливо обрати лише два напрямки:
- Київ – Відень
- Чоп – Відень
Квитки з Києва до Відня можна придбати тільки онлайн у застосунку Укрзалізниці, з верифікацією акаунта через Дію.Підпис. А квитки з Чопа доступні як онлайн у мобільному додатку, так і в міжнародних квиткових касах вокзалів.
Надалі Укрзалізниця планує відкрити онлайн продаж квитків у сполученні Україна – Угорщина на поїзди, що прямують територією Угорщини транзитом у Австрію, тобто Київ – Будапешт – Відень та Чоп – Будапешт – Відень.
Пізніше з’являться у застосунку і прямі сполучення Україна – Угорщина (Мукачево – Дебрецен, Мукачево – Будапешт, Чоп – Захонь).
Також в Укрзалізниці нагадали, що новий прямий поїзд №143/146 Відень – Чоп – Відень має стиковки з нічними поїздами з Києва, Луцька та Рівного, а з Чопа до Відня прямує складом зі зручних сидячих вагонів з Wi-Fi.
Нещодавно «Хмарочос» розповідав, що під час весняних канікул для групових дитячих перевезень будуть виділені додаткові вагони.
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті
