Камбербетч гарно замаскувався у новому фільмі Веса Андерсона «Фінікійська схема»
Камбербетч гарно замаскувався у новому фільмі Веса Андерсона «Фінікійська схема»

Камбербетч гарно замаскувався у новому фільмі Веса Андерсона «Фінікійська схема»

Ми поки не знаємо, чи повернеться Бенедикт Камбербетч в ролі Доктора Стренджа у блокбастері «Месники: Судний день», проте вже скоро його можна буде побачити у новій стрічці культового Веса Андерсона «Фінікійська схема».

Камбербетч гарно замаскувався у новому фільмі Веса Андерсона «Фінікійська схема» - Фото 1

Фільм «Фінікійська схема» буде новою авантюрною пригодою Андерсона, сюжет якої розгортається навколо Жа-Жа Корда (Бенісіо дель Торо), одного із найбагатших людей Європи, що стикається з інтригами та зрадами всередині свого сімейного бізнесу і напруженими стосунками зі своєю дочкою-черницею, сестрою Лізл (Міа Тріплтон).

Звичайно, Андерсон запросив у свій новий фільм чимало відомих акторів, включаючи Тома Генкса, Скарлетт Йоганссон та Білла Мюррея, але в офіційному трейлері увагу привертає саме незвичайний персонаж Камбербетча. Він грає дядечка Нубара, який носить бороду у стилі Михайла Грушевського.

Роздивитися його героя ви можете на нових кадрах стрічки «Фінікійська схема», що вийде в український прокат 29 травня.

Камбербетч гарно замаскувався у новому фільмі Веса Андерсона «Фінікійська схема» - Фото 2

Источник материала
loader