У Загребі відбулося свято «Початок літа» за участі українських і хорватських дітей
У Загребі відбулося свято «Початок літа» за участі українських і хорватських дітей

У Загребі відбулося свято «Початок літа» за участі українських і хорватських дітей

У парку Бундек у хорватській столиці Загребі пройшло тепле й радісне дитяче свято під назвою «Початок літа», яке зібрало разом українських та хорватських дітей.

Про це Укрінформу повідомила активістка та волонтерка Людмила Сидоренко. 

У Загребі відбулося свято «Початок літа» за участі українських і хорватських дітей - Фото 1

Діти разом грали, співали, малювали та святкували початок літніх канікул. Таке спілкування стало не лише веселою пригодою для малечі, а й важливим кроком на шляху до взаєморозуміння та інтеграції. Захід став справжнім символом дружби, єднання та спільного майбутнього.

У Загребі відбулося свято «Початок літа» за участі українських і хорватських дітей - Фото 2

Сидоренко висловила щиру подяку висловили всім, хто долучився до організації – волонтерам, батькам, активістам і небайдужим людям, які зробили цей день особливим.

У Загребі відбулося свято «Початок літа» за участі українських і хорватських дітей - Фото 3

Свято стало ще одним прикладом того, як культура, щирість і прості радощі можуть долати бар’єри та об’єднувати серця.

Читайте також: У Загребівідбувсяблагодійнийконцерт «Щедрик і друзі»
У Загребі відбулося свято «Початок літа» за участі українських і хорватських дітей - Фото 4

«Спільними зусиллями ми створюємо світ, у якому дітям комфортно, безпечно й радісно – незалежно від того, звідки вони», – наголосила активістка.

Нагадаємо, у Будинку Європи в Загребі відбулася виставка дитячих малюнків «Кольори війни і надії: малюнки зраненого дитинства», організована з ініціативи посольства України в Республіці Хорватія.

Фото: Людмила Сидоренко / Фейсбук



Источник материала
loader