У Вроцлаві з'явився український гномик в національному вбранні
У Вроцлаві з'явився український гномик в національному вбранні

У Вроцлаві з'явився український гномик в національному вбранні

У польському місті Вроцлав відкрили нового, українського гномика. Ця подія приурочена до 34-ї річниці Незалежності України, а також стала символічним завершенням дипломатичної місії генерального консула України у Вроцлаві Юрія Токара.

Як передає Укрінформ, про це у Фейсбуці повідомило Генеральне консульство України у Вроцлаві.

У Вроцлаві з'явився український гномик в національному вбранні - Фото 1

Церемонію відкриття провів особисто Яцек Сутрик, президент Вроцлава. Бронзова фігурка розмістилася на підвіконні українського консульства. Гномики – це тисячі маленьких символів міста, які стали популярною розвагою для туристів і місцевих жителів. Відтепер їхня родина поповнилася ще одним, українським, представником.

У Вроцлаві з'явився український гномик в національному вбранні - Фото 2
Читайте також: ГоловаМЗСАндрійСибігазустрівся з українцями в Перемишлі

Крім того, на острові Бема було висаджено дерево як символ дружби та співпраці між українським і польським народами.

У Вроцлаві з'явився український гномик в національному вбранні - Фото 3

«Разом ми не просто встановлюємо гномів і садимо дерева – ми закладаємо глибоке коріння довіри, дружби і майбутнього», – зазначили в генконсульстві.

Нагадаємо, у липні у Польщі провели фестиваль української культури «На Івана, на Купала».

Фото: генеральне консульство України у Вроцлаві



Источник материала
loader