Пацюк зупинив матч Уельс-Бельгія: незвичайний епізод у відборі на чемпіонат світу 2026
Пацюк зупинив матч Уельс-Бельгія: незвичайний епізод у відборі на чемпіонат світу 2026

Пацюк зупинив матч Уельс-Бельгія: незвичайний епізод у відборі на чемпіонат світу 2026

Незвичайний інцидент стався під час матчу відбірного етапу чемпіонату світу з футболу 2026 між збірними Уельсу та Бельгії. У середині другого тайму на полі стадіону в Кардіффі вибіг великий щур.

Гра проходила на стадіоні "Кардіфф Сіті". Як головний арбітр зустрічі виступив Даніель Зіберт. Матч завершився перемогою збірної Бельгії.

Гризун з'явився на газоні на 66-й хвилині, спричинивши справжній переполох серед гравців. Футболісти обох команд кілька хвилин намагалися прогнати тварину, але щур спритно вислизав від них, викликаючи сміх та оплески глядачів.

Першим на «непроханого гостя» зреагував бельгійський воротар Тібо Куртуа, який спробував упіймати тварину, але безуспішно. У результаті ситуацію врятував нападник валлійців Бреннан Джонсон - саме він допоміг гризуну залишити поле, викликавши посмішки на трибунах.

Пацюк зупинив матч Уельс-Бельгія: незвичайний епізод у відборі на чемпіонат світу 2026 - Фото 1

Німецький арбітр Даніель Зіберт зупинив гру, доки гризун не залишив поле. Незважаючи на несподівану «паузу», матч продовжився та завершився перемогою Бельгії з рахунком 4:2.

Источник материала
loader