Енн Гетевей зіграє у науковій фантастиці про 1980-ті з Юеном МакГрегором
Енн Гетевей зіграє у науковій фантастиці про 1980-ті з Юеном МакГрегором

Енн Гетевей зіграє у науковій фантастиці про 1980-ті з Юеном МакГрегором

Жінка-кішка зустрінеться з Обі-Ваном Кенобі в майбутньому науково-фантастичному фільмі «Flowervale Street» («Вулиця Фравервейл»). Це буде один з багатьох фільмів за участю Енн Гетевей, який ми побачимо у 2026 році.

Енн Гетевей зіграє у науковій фантастиці про 1980-ті з Юеном МакГрегором - Фото 1

Події стрічки «Flowervale Street» будуть розгортатися у 1980-х і слідувати за однією родиною, яка починає помічати, що в їхньому кварталі відбувається дещо дивне.

Еннт Гетевей та Юен МакГрегор виконають у цій історії головні ролі, проте деталі про їхніх персонажів не розголошуються. Компанію їм у кадрі складе Крістіан Конвері, відомий за фентезійним серіалом «Ласун».

Також фільм «Flowervale Street» частково буде психологічним трилером та горором. Його сценаристом, режисером й продюсером виступив Девід Роберт Мітчелл, який зняв фільм жахів «Воно» 2014 року.

Енн Гетевей зіграє у науковій фантастиці про 1980-ті з Юеном МакГрегором - Фото 2

Для Гетевей 2026 рік буде дуже плідним, адже «Flowervale Street» — один з п'яти фільмів, де вона зіграє цього року. Крім того вона з'явиться в епічній пригоді Крістофера Нолана «Одіссея», очікуваному сиквелі «Диявол носить Прада 2», екранізації роману «Веріті» та стрічці «Мати Марія».

Источник материала
loader