Від туфель із метеликами до пастельних колготок: як дизайнери дали волю фантазії на Тижні високої моди
Від туфель із метеликами до пастельних колготок: як дизайнери дали волю фантазії на Тижні високої моди

Від туфель із метеликами до пастельних колготок: як дизайнери дали волю фантазії на Тижні високої моди

Аксесуари на Тижні високої моди у Парижі не лише завершують кутюрні образи, а й самі по собі є справжніми витворами мистецтва, які можуть слугувати statement pieces та змінювати характер усього вбрання. Які аксесуари сезону осінь-зима — 2026/2027 справили найбільший ефект, розглядаємо у цій підбірці.

Взуття: декор, атлас та прозорість

Почнемо з взуття. З простої істини: атласні туфлі роблять будь-який образ елегантнішим і завжди залишаються безпечним вибором для вечірніх виходів. У цьому нас переконали Ardazaei та Ashi. Шнурівка додає атласним туфлям чуттєвості та виразності.

Тренд на прозоре пластикове взуття перекочував і в кутюр. Непрактично, але ефектно. Компроміс запропонував Джонатан Андерсон у Dior, створивши туфлі з напівпрозорої сітки, яка все ще зберігала завуальовану ілюзію оголених ніг.

Контрастний мис у взутті ми побачили не лише традиційно у Chanel, а й у Germanier. Останні поєднали цей прийом із пластиком та додали неонові кольори.

Фантазійні підбори, натхненням для яких стала природа, представили у Chanel. Dior сфокусувалися не на формі підборів, а на декоруванні мису туфель квітами. Тренд на металізовані моделі також був помітним у кутюрних колекціях.

Від туфель із метеликами до пастельних колготок: як дизайнери дали волю фантазії на Тижні високої моди - Фото 1

Ashi Haute Couture FW26

Від туфель із метеликами до пастельних колготок: як дизайнери дали волю фантазії на Тижні високої моди - Фото 2

Ardazaei Haute Couture FW26

Від туфель із метеликами до пастельних колготок: як дизайнери дали волю фантазії на Тижні високої моди - Фото 3

Elie Saab Haute Couture FW26

Christian Dior Haute Couture FW26

Від туфель із метеликами до пастельних колготок: як дизайнери дали волю фантазії на Тижні високої моди - Фото 4

Celia Kritharioti Haute Couture FW26

Від туфель із метеликами до пастельних колготок: як дизайнери дали волю фантазії на Тижні високої моди - Фото 5

Germanier Haute Couture FW26

Від туфель із метеликами до пастельних колготок: як дизайнери дали волю фантазії на Тижні високої моди - Фото 6

Germanier Haute Couture FW26

Від туфель із метеликами до пастельних колготок: як дизайнери дали волю фантазії на Тижні високої моди - Фото 7

Chanel Haute Couture FW26

Від туфель із метеликами до пастельних колготок: як дизайнери дали волю фантазії на Тижні високої моди - Фото 8

Chanel Haute Couture FW26

Від туфель із метеликами до пастельних колготок: як дизайнери дали волю фантазії на Тижні високої моди - Фото 9

Chanel Haute Couture FW26

Від туфель із метеликами до пастельних колготок: як дизайнери дали волю фантазії на Тижні високої моди - Фото 10

​​​​​​​Chanel Haute Couture FW26

Від туфель із метеликами до пастельних колготок: як дизайнери дали волю фантазії на Тижні високої моди - Фото 11

​​​​​​​Chanel Haute Couture FW26

Від туфель із метеликами до пастельних колготок: як дизайнери дали волю фантазії на Тижні високої моди - Фото 12

Christian Dior ​​​​​​​Haute Couture FW26

Від туфель із метеликами до пастельних колготок: як дизайнери дали волю фантазії на Тижні високої моди - Фото 13

Christian Dior ​​​​​​​Haute Couture FW26

Від туфель із метеликами до пастельних колготок: як дизайнери дали волю фантазії на Тижні високої моди - Фото 14

Christian Dior ​​​​​​​Haute Couture FW26

Від туфель із метеликами до пастельних колготок: як дизайнери дали волю фантазії на Тижні високої моди - Фото 15

Nakazato Haute Couture FW26

Пастельні колготки

Доволі неочікуваний тренд для кутюрних колекцій, який має всі шанси стати масовим. Особливу увагу привернули ніжно-рожеві колготки у Chanel, які майже зливалися з кольором шкіри моделей, одягом та взуттям.

Дуже красивий стилістичний прийом, який ми із задоволенням спробували б у повсякденних образах.

Від туфель із метеликами до пастельних колготок: як дизайнери дали волю фантазії на Тижні високої моди - Фото 16

​​​​​​​Chanel Haute Couture FW26

​​​​​​​Chanel Haute Couture FW26

​​​​​​​Chanel Haute Couture FW26

Від туфель із метеликами до пастельних колготок: як дизайнери дали волю фантазії на Тижні високої моди - Фото 17

​​​​​​​Chanel Haute Couture FW26

​​​​​​​Chanel Haute Couture FW26​​​​​​​

Ювелірні прикраси: кафи, браслети на передпліччя та чокери з камінням

Сережки у кутюрних колекціях часто займали все вухо — від квіткових мотивів і пір’я до масивних кафів, інкрустованих камінням.

Браслети змістилися з традиційного зап’ястка на передпліччя, нагадуючи античні прикраси, а деякі моделі прикрашали навіть кисті рук.

Прикраси на шию були представлені у різних варіаціях: чокери з кристалів, намиста з натурального каміння, а також багатошарові кольє на металевій основі, оздоблені квітами та ланцюжками, які ніби заплуталися між собою.

У Tamara Ralph можна було побачити кришталеві прикраси, що обрамляли проділ на голові. У Chanel — великі декоративні булавки, якими драпірували сукні, перетворюючи їх на самостійний елемент образу.

Від туфель із метеликами до пастельних колготок: як дизайнери дали волю фантазії на Тижні високої моди - Фото 18

Balenciaga Haute Couture FW26

Від туфель із метеликами до пастельних колготок: як дизайнери дали волю фантазії на Тижні високої моди - Фото 19

Balenciaga Haute Couture FW26

Balenciaga Haute Couture FW26

Balenciaga Haute Couture FW26

Від туфель із метеликами до пастельних колготок: як дизайнери дали волю фантазії на Тижні високої моди - Фото 20

Armani Privè FW26

Germanier Haute Couture FW26

Від туфель із метеликами до пастельних колготок: як дизайнери дали волю фантазії на Тижні високої моди - Фото 21

Christian Dior Haute Couture FW26

Від туфель із метеликами до пастельних колготок: як дизайнери дали волю фантазії на Тижні високої моди - Фото 22

Balenciaga Haute Couture FW26

Від туфель із метеликами до пастельних колготок: як дизайнери дали волю фантазії на Тижні високої моди - Фото 23

Balenciaga Haute Couture FW26

Від туфель із метеликами до пастельних колготок: як дизайнери дали волю фантазії на Тижні високої моди - Фото 24

Balenciaga Haute Couture FW26

Від туфель із метеликами до пастельних колготок: як дизайнери дали волю фантазії на Тижні високої моди - Фото 25

Rahul Mishra Haute Couture FW26

Від туфель із метеликами до пастельних колготок: як дизайнери дали волю фантазії на Тижні високої моди - Фото 26Chanel Haute Couture FW26

Від туфель із метеликами до пастельних колготок: як дизайнери дали волю фантазії на Тижні високої моди - Фото 27

Chanel Haute Couture FW26

Від туфель із метеликами до пастельних колготок: як дизайнери дали волю фантазії на Тижні високої моди - Фото 28

Rahul Mishra Haute Couture FW26

Від туфель із метеликами до пастельних колготок: як дизайнери дали волю фантазії на Тижні високої моди - Фото 29

Dullaert Haute Couture FW26

Від туфель із метеликами до пастельних колготок: як дизайнери дали волю фантазії на Тижні високої моди - Фото 30

Christian Dior Haute Couture FW26

Від туфель із метеликами до пастельних колготок: як дизайнери дали волю фантазії на Тижні високої моди - Фото 31

Christian Dior Haute Couture FW26

Від туфель із метеликами до пастельних колготок: як дизайнери дали волю фантазії на Тижні високої моди - Фото 32

Tamara Ralph Haute Couture FW26

Від туфель із метеликами до пастельних колготок: як дизайнери дали волю фантазії на Тижні високої моди - Фото 33

Tamara Ralph Haute Couture FW26

Від туфель із метеликами до пастельних колготок: як дизайнери дали волю фантазії на Тижні високої моди - Фото 34

Chanel Haute Couture FW26

Головні убори: вуалі та шапки з пір’я

Подекуди головні убори привертали до себе всю увагу — як-от шапки Chanel з пір’я та ниток, що нагадували сіно.

Складного й загадкового настрою деяким образам додавали вуалі — як сітчасті, так і виконані з фатину. П’єрпаоло Піччолі пофарбував вуаль у свій улюблений рожевий колір, фактично візуально перетворивши її на укорочений топ у комплекті із суперширокими брюками.

Джонатан Андерсон у Dior продовжив експериментувати з формою треуголки, але цього разу створив її з металізованих тканин, схожих на плісировану фольгу, додавши авангардності силуету цього військового головного убору. Він навіть пішов далі та схрестив треуголку з вуаллю.

Як виглядати дорого: 10 трендів із кутюрних показів, які працюють завжди

Від туфель із метеликами до пастельних колготок: як дизайнери дали волю фантазії на Тижні високої моди - Фото 35

Chanel Haute Couture FW26

Від туфель із метеликами до пастельних колготок: як дизайнери дали волю фантазії на Тижні високої моди - Фото 36

Chanel Haute Couture FW26

Від туфель із метеликами до пастельних колготок: як дизайнери дали волю фантазії на Тижні високої моди - Фото 37

Rahul Mishra Haute Couture FW26

Від туфель із метеликами до пастельних колготок: як дизайнери дали волю фантазії на Тижні високої моди - Фото 38

Balenciaga Haute Couture FW26

Від туфель із метеликами до пастельних колготок: як дизайнери дали волю фантазії на Тижні високої моди - Фото 39

Balenciaga Haute Couture FW26

Від туфель із метеликами до пастельних колготок: як дизайнери дали волю фантазії на Тижні високої моди - Фото 40

Christian Dior Haute Couture FW26

Від туфель із метеликами до пастельних колготок: як дизайнери дали волю фантазії на Тижні високої моди - Фото 41

Christian Dior Haute Couture FW26


Источник материала
loader