У Керченській протоці нове загострення
У Керченській протоці нове загострення

У Керченській протоці нове загострення

Росія знову загострила конфлікт в Азовському морі.Не пропускає через Керченську протоку українські кораблі, кажуть у Держприкордонслужбі."Станом на ранок 7 грудня на якірних стоянках і рейдах в очікуванні проходу Керченською протокою перебуває понад 140 суден, 98 з яких - з боку Чорного моря.

При цьому окупанти створюють перешкоди саме кораблям, що прямують в українські порти.

Загалом за минулу добу через Керченську протоку вони пропустили лише 41 судно в обох напрямках, з яких вісім суден саме з/до портів України.

Хоча в перші дні грудня ситуація дещо стабілізувалася і декілька днів тому їх кількість знизилася до 105, зараз знову фіксується збільшення", - йдеться у повідомленні.Повністю перемогти Росію в Азовському морі Україна не зможе, але має достатньо можливостей для оборони і захисту власних територіальних вод.

Так вважає політолог Олег Саакян.

Источник материала
loader
loader