РПЦ пообіцяла, що УПЦ МП продовжить роботу в Україні після автокефалії
РПЦ пообіцяла, що УПЦ МП продовжить роботу в Україні після автокефалії

РПЦ пообіцяла, що УПЦ МП продовжить роботу в Україні після автокефалії

15 грудня.

Українська православна церква Московського патріархату продовжить свою роботу і після створення в Україні єдиної Автокефальної помісної православної церкви.

"Російська православна церква молиться в усій своїй повноті за всебічне зміцнення Української православної церкви під керівництвом блаженнійшого митрополита Київського Онуфрія.

Канонічне православ'я в Україні сьогодні ще більше зміцнилося.

Ще глибше люди повірили в істинність Євангельського вираження "Ворота Пекла не здолають церкву", і ми чітко зараз розуміємо, що Українська православна церква, незважаючи ні на що, продовжить свый поступальний розвиток і служіння на українській землі", - сказав він.

Говорячи про те, "що стосується тих рішень, які були прийняті у древній київській Софії", Волков заявив про "розкольників", які "собі вибрали" главу і "нічого ..

не змінилося".

Участь в Соборі взяли представники УПЦ КП, УПЦ МП і УАПЦ.

В УПЦ МП прокоментували участь своїх ієрархів у Об'єднавчому соборі.

Об'єднавчий собор обрав предстоятелем єдиної помісної УПЦ митрополита Епіфанія.

Источник материала
loader
loader