Зірки світової оперної сцени виступлять у Києві. Вхід вільний

main image main image

Зірки світової оперної сцени виступлять у Києві. Вхід вільний

19 травня в Києві відбудеться гала-концерт українських зірок світової оперної сцени.

Пройде на Софійській площі.

Вхід вільний.Програма концерту на відкритому повітрі складатиметься із творів світової класики.

Виступатимуть сопрано Людмила Монастирська, тенор Валентин Дитюк, бас Сергій Магера, бас Тарас Штонда, баритон Андрій Бондаренко."Їм аплодують глядачі найпрестижніших сцен світу – "Ла Скала", "Метрополітен-опера", "Ковент-Гарден", Цюрихської та Берлінської опер та багатьох інших.

На жаль, в останні роки вони нечасто бувають в Україні, а їх рідний український глядач позбавлений можливості зустрічі з прекрасним мистецтвом.

Тому організатори концерту Міністерство культури України та художній керівник проекту Анатолій Солов'яненко вирішили зробити цей захід соціальним і оголосили про безкоштовний вхід.

Почесними гостями свята стануть дипломати з усіх країн Європейського Союзу", - йдеться в анонсі події.Виступи відбуватимуться в супроводі Симфонічного оркестру Національної філармонії України під орудою головного диригента проекту Миколи Дядюри та запрошеного диригента Дмитра Логвіна.

У концерті візьме участь Національна академічна хорова капела України "ДУМКА" під керівництвом головного диригента Євгена Савчука, яка святкує цього року своє 100-річчя.Гала-концерт розпочнеться о 19:30.

В Страсбурзі вона побачила багато лелек саме таких, які влітку кружляють над її домівкою в Києві.

Вчитель розповів їй, що лелека за все життя сім'ю створює лише один раз.

Цей птах подорожує Європою, але гніздечко звіває в Україні і діточки в нього з'являються також на батьківщині.

Тобто лелека завжди повертається додому.

Так і українці - подорожують світом, набираються знань та натхнення, але серце завжди кличе їх в Україну.

Саме ця інформація надихнула Александру на створення колажу з нот українських пісень в образі дивовижної лелеки", - йдеться в анонсі гала-концерту.