Українська велосипедистка Беломоіна героїчно завоювала бронзу на найпрестижнішій гонці світу

Українська велосипедистка Яна Беломоіна завоювала бронзову медаль на першому етапі Кубка світу з маунтинбайку в дисципліні крос-кантрі, який пройшов у німецькому місті Альбштадт.

БРОНЗОВА ПЕРЕМОГА У МАУНТЕНБАЙКУ!!!🚵‍♀️🥉⚡️Українська велогонщиця Яна Беломоіна, продемонструвавши фантастичну силу волі, виборола бронзу у дисципліні крос-кантрі на етапі Кубка світу в німецькому Альбштадті.🇩🇪✊🇺🇦Вітаємо, так тримати!!!🇺🇦✊@UCI_cycling pic.

com/Du1rZBBXN8— НОК України (@OlympicUA) May 20, 2019.

Перемогла на першому етапі американка Кейт Кортні, випередивши на 49 секунд швейцарку Йоланду Нефф, а Яну Беломоіну - на 1,31.

Як писав Знай.

ua, Яна Беломоіна виграла золоту медаль престижної гонки Cyprus Sunshine Cup, яка відбулася 3 березня в місті Аматус, що на Кіпрі.

Чемпіонка Європи-2017 по маутинбайку випередила найближчу переслідувачку Мішель Гітчи з Бельгії більш ніж на три хвилини.

Дистанцію гонки становили п'ять кіл довжиною по 4,72 кілометри по пересіченій місцевості.

Гонка на Кіпрі є однією з найстаріших і найпрестижніших у світі маутинбайка.

Для уродженки Луцька Беломоіної це перша перемога в сезоні і друга в кар'єрі на Кіпрі.

Як раніше повідомляв Знай.

ua, українець Віталій Воронцов завоював дві медалі на Чемпіонаті світу з триатлону ITU Multisport World Championship-2019 у Понтеведра (Іспанія).

Воронцов став срібним призером з дуатлону та бронзовим - з акватлону.

Воронцов змагався з провідними дуатлоністами світу серед юніорів.

Гонки складалися з трьох етапів: біг на дистанції 5 км, потім 20 км велогонки і знову біг на 2,5 км.

На цьому етапі Віталій поступився іспанському спортсмену Серхіо Бакстеру Кабрере всього кілька секунд.

На першості з акватлону (2,5 км біг , 1 км плавання і 2,5 км біг) українець завоював бронзу, поступившись лише господарям траси - іспанцям Естебану Басанту і Хорхе Гонсалесу.

Як раніше писав Знай.

ua, українські гімнастки тріумфально виступили на Кубку світу в Болгарії і вибороли золото у групових вправах.