Глава МЗС Естонії заявив про необхідність продовження санкцій проти РФ

Глава МЗС Естонії заявив про необхідність продовження санкцій проти РФ

Міністр закордонних справ Естонії Урмас Рейнсалу виступив за продовження економічних санкцій проти Росії. Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на новинний сайт ERR.ee. На зустрічі глав МЗС країн ЄС у Люксембурзі в понеділок Рейнсалу має намір підкреслити як необхідність тісної євроатлантичної співпраці задлядля безпеки Європи, так і солідарність у політиці щодо Росії "Після окупації Криму Європейський союз був одним з найважливіших прихильників підтримки суверенітету і територіальної цілісності України.

Санкції як і раніше є одним з найбільш ефективних засобів реагування на грубе порушення міжнародного права, і ми повинні дотримуватися єдиної лінії продовжувати їх до тих пір, поки Росія не зробить конкретні кроки по виконанню Мінських домовленостей та деескалації,- підкреслив Рейнсалу.

- У цьому контексті Естонія звертає велику увагу на трансатлантичну єдність і підвищення ефективності співпраці НАТО і ЄС". За словами Рейнсалу, для Естонії важливо, щоб єдина зовнішня політика ЄС формувалася в рівній мірі усіма союзними державами.

Детальніше про подію
Міністр закордонних справ Естонії заявив про необхідність продовження санкцій проти РФ
Глава МИД Эстонии выступил за продление санкций против России
Голова МЗС Естонії заявив про необхідність продовження санкцій проти РФ