Мессі незадоволений: Аргентина зіграла внічию з Парагваєм на Кубку Америки

З 14 червня по 7 липня в п'яти містах Бразилії проходить 46-й Кубок Америки з футболу.

У 2-му турі Кубка Америки-2019 у групі в збірна Аргентини зіграла внічию з Парагваєм - 1:1.

Читай Знай.

ua у оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!.

В середині першого тайму за парагвайців відзначився 23-річний форвард Річард Санчес.

Аргентинці повинні були відіграватися.

Вони змогли це зробити завдяки пенальті, який вже на початку другого тайму реалізував Ліонель Мессі.

Проте, через 5 хвилин Парагвай мав відмінні шанси вийти вперед.

Команда заробила пенальті і до точки підійшов гравець, який належить київському "Динамо" - Дерлис Гонсалес.

Він був неточним і не вивів Парагвай вперед.

У другому турі також Бразилія зіграла внічию з.

Венесуелою (0:0), а Уругвай зустрінеться з Японією.

Становище після двох турів.

Колумбія 6 очок, Парагвай 2, Катар, Аргентина по 1.

Кубок Америки з футболу проходить у п'яти містах Бразилії.

У турнірі беруть участь дванадцять збірних: десять представників Південної Америки, а також дві запрошені команди з Азії.

На груповому етапі команди розбиті на три групи.

У плей-офф вийдуть по 2 кращих команди з кожної групи, а також 2 з 3-х найкращих збірних, які фінішують на 3-ій позиції в своєму квартеті.

Як повідомляв Знай.

ua, Мессі вшосте в кар'єрі виграв "Золоту бутсу", яка вручається найкращому бомбардирові сезону в Європі.

Мессі посів перше місце у загальному заліку, забив 36 голів у чемпіонаті Іспанії, що принесло йому 72 очки.

На другій сходинці – форвард ПСЖ Кіліан Мбаппе (33 м'ячі і 66 очок), а третім став форвард "Сампдорії" Фабіо Квальярелла, який забив 26 м'ячів і набравши 52 очки.

Так, після дубля у матчі проти "Ейбаром" (2:2) в чемпіонаті Іспанії, в активі Мессі - 602 голи в 686 матчах.

На рахунку Роналду - 601 м'яч у 804 іграх.

Зазначимо, що до завершення цього сезону "Барселона" і "Ювентус" проведуть ще по одній грі.

Каталонський клуб зіграє у фіналі Кубка Іспанії з "Валенсією", а "Ювентусу" чекає гра з "Сампдорією" у заключному турі Серії А.

ua, Мессі отримав одну з найвищих нагород Каталонії.