З 1 липня подорожчає виготовлення закордонного паспорта

З 1 липня подорожчає виготовлення закордонного паспорта

З 1 липня вартість виготовлення закордонного паспорта для українців зросте. Як повідомляє "Європейська правда", про це у понеділок проінформувала пресслужба ДМС. Як йдеться у повідомленні, з 1 липня 2019 року набирає чинності постанова уряду, згідно з якою прийнято нові суми вартості адміністративних послуг у сфері міграції. [L] Відповідно до змін, вартість оформлення документів з безконтактним електронним носієм зросте не більше як на 30%.

Такими документами є паспорт громадянина України (ID-картка), паспорт громадянина України для виїзду за кордон, біометричні посвідки для іноземців на тимчасове та постійне проживання. Водночас зміниться і вартість бланків документів з безконтактним електронним носієм. Оформлення закордонного паспорта у період до 20 робочих днів коштуватиме 682 грн (раніше 557,32 грн). [L] Оформлення закордонного паспорта у період до 7 робочих днів та до 3 робочих днів у разі наявності підстав коштуватиме 1034 грн (раніше 810,32 грн). Вартість оформлення документів підвищується вперше, починаючи з 2016 року, наголосили в ДМС. За підрахунками експертів, таке підвищення збільшить надходження до місцевих бюджетів у 2019 році на близько 200 млн грн, які буде спрямовано, зокрема, на виконання програм місцевого значення. "Також звертаємо увагу громадян, які вже здійснили оплату адміністративного збору з метою отримання послуги, але не встигли оформити документ до 30 червня 2019 року.

Для таких осіб передбачено можливість здійснити доплату для отримання адміністративної послуги", - йдеться у повідомленні.

Детальніше про подію
В Украине продорожчають загранпаспорта и ID-карты: когда и на сколько
Документы с чипом в июле подорожают почти на треть
В Украине подорожают загранпаспорта