Молодіжна збірна України програла господарям чемпіонату Європи

Чоловіча збірна України віком до 20 років зазнала другої поразки на чемпіонаті Європи, поступившись у Тель-Авіві господарям турніру збірній Ізраїля.

Україна - Ізраїль - 74:93 (29:17, 18:26, 16:23, 13:27).

Україна: Войналович 22 + 5 підбирань, Козак 18 + 3 передачі - 5 втрат, Санон 11 + 5 підбирань + 5 передач - 4 втрати, Грицак 7 + 11 підбирань, Міхеєв 2 - старт, Головчик 12 - 4 втрати, Мельник 2, Коваль 0, Лук’ян 0, Тітов 0, Бондаренко 0.

Команда Валерія Плеханова відмінно розпочала матч, продемонструвавши гру близьку до ідеальної у стартовій чверті.

Наші хлопці набрали 29 очок за чверть, класно рухаючи м’яч у нападі та ефективно завершуючи володіння.

При цьому українці демонстрували агресивний захист, провокували втрати суперника та використовували свої можливості.

Але, на жаль, три наступних чверті наша збірна програла.

Господарі за рахунок пресингу та змін системи захисту зуміли зупинити нашу команду у нападі, самі пришвидшили гру, раз по раз набираючи очки у швидких відривах.

7 втрат за десятихвилинку при 0 у Ізраїля дозволили супернику перед великою перервою скоротити відставання до мінімального.

Неприємним дзвіночком для Валерія Плеханова стали 4 фоли Іссуфа Санона ще за 5 хвилин до кінця другої чверті, а ось 6 з 7 реалізованих триочкових Козака, навпаки - приємним бонусом.

Але, на жаль, перехопивши ініціативу у другій чверті, ізраїльтяни її вже майже не віддавали.

Наші хлопці епізодично наближались до суперника в третій чверті, але ривок у заключній десятихвилинці (27:13) не залишив шансів збірній України, сил у якої на вирішальний відрізок гри залишилось менше, ніж у суперника.

Провівши 30 хвилин у запеклій боротьбі, наша команда не втримала господарів чемпіонату Європи у заключній чверті і програла з рахунком 74:93.

Матч 1/8 фіналу підопічні Валерія Плеханова зіграють проти збірної Франції, яка перемігши Туреччину, виграла групу А.

Україна за підсумками групового раунду стала четвертою в квартеті В.